Święta tuż tuż. Miasteczko Świętego Mikołaja w Focusie!

  • 5.12.2017, 13:58 (aktualizacja 05.12.2017 14:44)
  • KB
Święta tuż tuż. Miasteczko Świętego Mikołaja w Focusie! archiwum W CH Focus będzie można m.in. bezpłatnie zapakować prezenty
Nasze myśli kierują się już ku najbardziej wyczekiwanemu okresowi w roku – Świętom Bożego Narodzenia. Wyjątkową atmosferę będzie można poczuć jeszcze przed ich nadejściem w Centrum Handlowym Focus w Bydgoszczy, gdzie w dniach 6-22 grudnia zagości Miasteczko Świętego Mikołaja. Oprócz spotkania z gościem z Laponii będzie też można napisać do niego listy z życzeniami i wziąć udział w warsztatach plastycznych. Autorzy najpiękniejszych tekstów zostaną nagrodzeni świątecznymi upominkami.

Istnieje wiele tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, ale najbardziej lubianą przez dzieci jest wizyta Świętego Mikołaja, który – jak wiadomo – przynosi grzecznym maluchom wymarzone prezenty. Dlatego już od środy, 6 grudnia, w Centrum Handlowym Focus w Bydgoszczy pojawi się Miasteczko Świętego Mikołaja. Najmłodsi będą mogli zrobić sobie zdjęcie ze specjalnym gościem i otrzymać słodkie upominki. Na spotkanie z przybyszem z dalekiej Laponii i jego pomocnikami centrum zaprasza do 22 grudnia, od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 – 20:00, a w soboty i niedziele – od 12:00 do 18:00.

Miasteczko Mikołaja to nie jedyna atrakcja, która odbędzie się w grudniu. Goście bydgoskiego centrum spędzą czas kreatywnie i w rodzinnej atmosferze, biorąc udział w warsztatach plastycznych. Na stanowisku, które będzie czynne w dniach 6-22 grudnia, dzieci wraz z rodzicami wykonają kartki świąteczne i ozdoby choinkowe. W czasie wydarzenia maluchy będą także mogły napisać listy z życzeniami do Świętego Mikołaja. Wyróżniające się prace zostaną wyłonione 10, 17 i 22 grudnia o godzinie 17:00, a ich autorzy otrzymają nagrody.  

Dodatkowo klienci, którzy zdecydują się na zakup prezentów w Centrum Handlowym Focus w Bydgoszczy za minimum 20 złotych, będą mogli skorzystać z bezpłatnej oferty pakowania prezentów na podstawie okazania paragonu. Punkt pakowania świątecznych upominków będzie czynny w dniach 9-10 i 16-17 grudnia od godziny 10:00 do 21:00.

- Grudzień to okres kupowania prezentów dla najbliższych i innych przedświątecznych sprawunków. W Centrum Handlowym Focus w Bydgoszczy można oderwać się na chwilę od tej krzątaniny, przychodząc na spotkanie z Mikołajem czy uczestnicząc w warsztatach plastycznych. Wspólne przygotowywanie ozdób choinkowych to przede wszystkim świetna rozrywka dla dzieci, ale także rozwijanie wyobraźni i umiejętności manualnych. To również idealna okazja na kreatywny sposób spędzenia czasu rodziców ze swoimi pociechami w miłej atmosferze rodzinnej zabawy przekonuje Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

Miasteczko Mikołaja będzie zlokalizowane koło Pako Lorente i iDream, natomiast stanowisko pakowania prezentów – na pasażu koło H&M, Etam i Smyka. Dodatkowe informacje na temat wydarzenia i oferta centrum dostępne są na stronie www.focusmall-bydgoszcz.pl.  

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe