Wtorkowe śpiewanki i piątkowy koncert. Światłownia zaprasza na wyjątkowe wydarzenia

  • 4.12.2017, 12:01
  • KB
Wtorkowe śpiewanki i piątkowy koncert. Światłownia zaprasza na wyjątkowe wydarzenia Światłownia Zespół Duża Rajska Kawa
Otwarta Przestrzeń Światłownia już w najbliższy wtorek (5 grudnia) zaprasza na Śwpiewanki. W piątek odbędzie się występ zespołu Duża Rajska Kawa.

5.12.2017, wtorek, godz. 18.00 – Wtorkowe śpiewanki w Światłowni

Weż ze sobą śpiewnik i przyjdż pośpiewaj. Wstęp wolny.

8.12.2017, piątek, godz. 18.00 – „Niech radują się Tobą dobre anioły” - zespół Duża Rajska Kawa

Każdy z nas kroczył do tej pory zupełnie odrębną ścieżką, niejednokrotnie niezwykle krętą. Wyłącznie dobre anioły zechciały się świetnie zabawić, by niespodzianie zapętlić te ścieżki i skierować ku sobie. Z dużą rajską kawą w dłoni musnęły swym skrzydłem w przelocie i tak oto stoimy przed Wami, by przyprószyć Wasze myśli anielskimi piórami: Maria Mateja (wokal i kompozycja), Katarzyna Rudnicka (wokal), Izabela Kamińska (skrzypce), Karolina Rybicka (flet poprzeczny), Rafał Szarek (gitara elektryczna), Mateusz Szymanowski (gitara akustyczna), Marcin Szymanowski (gitara basowa),Alicja Kosznik (piano). Muzykujemy wspólnie pierwszy rok i nie brak nam wiatru w skrzydłach muzycznego polotu. W naszym pierwszym wspólnym projekcie „Niech radują się Tobą dobre anioły” nadajemy muzyczny kształt aniołom spod pióra Ewy Stadtmüller.

Koncert zaszczyci swoją obecnością Ewa Stadtmuller- poetka, której poezję umuzyczniliśmy.

http://www.ewa-baj.pl/

Każdy ze spotkanych w tym tomiku poezji aniołów ma swój niepowtarzalny charakter i koloryt. Nie ma wśród nich takiego, który pozostałby obojętny. Zaprosił nas anioł gościnności, byśmy przy aniele domu poczuli się jak w domu i by mógł nas przytulić anioł przytulenia. Anioł odwagi dodał nam odwagi do zaprzyjaźnienia się z aniołem przyjaźni. Anioł wiary dodał nam wiary, że anioł miłości jest jeszcze możliwy. Anioł sumienia zawiódł nas do anioła nawrócenia, a ten nam życzył anioła pomyślności... Bożej. Anioł wyboru pchnął nas w ramiona anioł umiaru, byśmy mogli popaść w zachwyt u boku anioła zachwytu nad aniołem starości. Drodzy słuchacze, zapraszamy w naszą anielską podróż.

Wstęp-cegiełka na Światłownię - 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci-8 zł.

Otwarta Przestrzeń Światłownia, ul. św. Trójcy 15.

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe