Intensywne opady śniegu w Bydgoszczy i regionie. Wydano ostrzeżenie meteorologiczne!

  • 30.11.2017, 16:01 (aktualizacja 30.11.2017 16:31)
  • KB
Intensywne opady śniegu w Bydgoszczy i regionie. Wydano ostrzeżenie meteorologiczne! archiwum Prognozuje się wystąpienie intensywnych opadów śniegu
W ciągu najbliższej doby na terenie Bydgoszczy i całego województwa kujawsko-pomorskiego możemy spodziewać się silnych opadów śniegu.

Na podstawie informacji z Kujawsko – Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Bydgoszczy ostrzega:

Zjawisko: Intensywne opady śniegu

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: województwo kujawsko-pomorskie - subregion południowo-wschodni

Ważność: od 2017-11-30 13:00:00 do 2017-12-01 08:00:00

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu okresami o natężeniu umiarkowanym. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej od 6 cm do 12 cm, we wschodniej części subregionu lokalnie do 16 cm.

Prawdopodobieństwo: 80% (Intensywne opady śniegu)

Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego apeluje do mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach i ulicach. Jednocześnie przypomina się administratorom i właścicielom nieruchomości o obowiązku odśnieżania chodników. O wszelkich zauważonych zagrożeniach prosimy informować służby ratownicze lub Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego (tel. 052 58-59-888).

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe