W grudniu zmieni się organizacja ruchu przy Nowodworskiej i Podgórnej

  • 30.11.2017, 12:42 (aktualizacja 30.11.2017 14:31)
  • KB
W grudniu zmieni się organizacja ruchu przy Nowodworskiej i Podgórnej archiwum Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic: Nowodworska, Ugory, Leszczyńskiego, Orla, Na Wzgórze Dąbrowskiego, Podgórna
Na skrzyżowaniu ulic: Nowodworska, Ugory, Leszczyńskiego, Orla, Wzgórze Dąbrowskiego i Podgórna trwa remont. Prace powoli dobiegają końca, dlatego też ZDMiKP wraz z początkiem grudnia wprowadza nową organizację ruchu.

Do tej pory pierwszeństwo przejazdu miały auta wjeżdżające na skrzyżowanie od strony ulicy Podgórnej oraz ulicy Ugory. W grudniu organizacja ruchu ulegnie zmianie. Pierwszeństwo przejazdu będzie nadane ulicom Ugory i Orlej. Ulicami kursują autobusy linii nr 61. Pojazdy jadące od strony północnej miasta będą musiały ustąpić pierwszeństwa przejazdu pojazdom poruszającym się ulicami Ugory i Orlą oraz pojazdom jadącym z prawej strony.

ZDMiKP zwraca uwagę, by nie jeździć na pamięć i zwrócić uwagę na nowe oznakowanie pionowe oraz poziome i zachowanie wyjątkowej ostrożności, szczególnie w pierwszych dniach po wprowadzonych zmianach.

W listopadzie rozpoczęły się prace remontowe, zmierzające do podniesienia poziomu bezpieczeństwa na skrzyżowaniu przez wprowadzenie zmian w organizacji ruchu. Wyremontowano nawierzchnię jezdni oraz wykonano bezpieczne przejście dla pieszych przez ul. Podgórną, której wlot na skrzyżowanie został zawężony.

W tej chwili prowadzone są roboty wykończeniowe przy oznakowaniu pionowym i poziomym. Do soboty (02 grudnia), jeżeli pozwolą na to warunki pogodowe zakończone będzie malowanie i wprowadzenie nowej organizacji ruchu.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe