Święty Mikołaj zaprasza na Jarmark

  • 29.11.2017, 12:14 (aktualizacja 29.11.2017 12:33)
  • KB
Święty Mikołaj zaprasza na Jarmark Wiatrak Jarmark Świętego Mikołaja
W niedzielę (3 grudnia) zapraszamy do „Wiatraka” na Jarmark Świętego Mikołaja. Impreza odbędzie się w godz. 9.00-14.00.

Na jarmarku tradycyjnie będzie wiele stoisk ze świątecznymi ozdobami i prezentami, w tym m.in. ręcznie robionymi przez niepełnosprawnych Warsztatu Terapii Zajęciowej „Wiatrak”, ale także wyrobami drewnianymi, krawieckimi czy obrazami. Będzie stoisko Rady Rodziców „Wiatraka”, na którym również będzie można kupić rękodzieło oraz wziąć udział w loterii fantowej.

Duszpasterstwo Akademickie „Martyria” będzie częstować pysznym ciastem, „Wiatrak” - świąteczną herbatą, a kawiarnia artystyczna „Młynek” - aromatyczną kawą. Ta ostatnia zapowiedziała też prezentację nowego menu.

Jarmark odbywać się będzie na foyer sali widowiskowej Domu Jubileuszowego Jana Pawła II przy ul. Bołtucia 7 oraz przed naszą siedzibą.

Podczas imprezy o godz. 12.30 w sali widowiskowej odbędzie się także rozstrzygnięcie konkursów na najpiękniejszy wieniec adwentowy oraz „Patriotyzm – umiłowanie tego, co ojczyste” (na ten drugi zgłosiło się 80 osób z całego województwa).

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe