Ponad 7 tysięcy harleyowców przyjedzie do Bydgoszczy na zlot

  • 23.11.2017, 13:18 (aktualizacja 23.11.2017 18:19)
  • KB
Ponad 7 tysięcy harleyowców przyjedzie do Bydgoszczy na zlot F H-D C E Super Rally 2018
Już na wiosnę przyszłego roku w Bydgoszczy odbędzie się po raz 44 impreza FH-DCE Super Rally. Motocykliści z całej Europy 16 maja spotkają się w Myślęcinku. Tego dnia atrakcji nie zabraknie.

To już 44-te FH-DCE Super Rally tym razem w Bydgoszczy. Miasto w północno-centralnej Polsce z korzeniami sięgającymi średniowiecza, leżące nad rzeką Brdą w okolicy pięknych krajobrazów, które zachęcają do wycieczek.

W niewielkiej odległości znajdują się atrakcje warte odwiedzenia – miasto Bydgoszcz z zabytkami i knajpkami na bulwarze. Bydgoszcz to również dobry dojazd ze wszystkich kierunków europy. Blisko autostrady A-1 północ-południe, ale również dróg krajowych.

FH-DCE Super Rally 2018 odbędzie się na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek. Ponad 800 hektarów zadbanego terenu zielonego otoczonego rozległym jeziorem i gęstym lasem. Myślęcinek jest największym w Polsce parkiem miejskim położonym zaledwie 3 kilometry od centrum Bydgoszczy.

Tego dnia  w Myślęcinku powstanie specjalne miasteczko zlotowe, gdzie zostaną zorganizowane miejsca campingowe, sanitariaty, catering, sceny z muzyką na żywo, a także przeróżne atrakcje.

We współpracy z przedstawicielami miasta wyznaczono teren zapewniający dogodne umieszczenie wszystkich części: terenów biwakowych z zapleczem sanitarnym, terenów cateringowych, imprezy z muzyką na żywo, handlowych, serwisu a także parkingu dla samochodów, camperów i motocykli. Całość skomunikowana drogami asfaltowymi.

Impreza odbędzie się 2 dniach 16-20 maja. Pełen program będzie znany później. 

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe