Zbliża się 25 edycja Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych

  • 7.11.2017, 13:19 (aktualizacja 07.11.2017 13:38)
  • KB
Zbliża się 25 edycja Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage archiwum
Już tylko kilka dni dzieli nas od inauguracji w Bydgoszczy Festiwalu Filmowego Camerimage. Pełny program jest już dostępny. Zachęcamy do zapoznania się z nim.

Z pośród niemal 3 tysięcy zgłoszeń wybrano filmy, które wyróżniają się  wyjątkowymi walorami artystycznymi. Pokazy premierowe, znakomite, wyczekiwane i głośne tytuły! Wśród nich filmy fabularne, dokumentalne, wideoklipy, etiudy studenckie, piloty seriali i pokazy specjalne.

Warto wiedzieć, że oprócz seansów filmowych w Operze NOVA, Multikinie i Kinie Orzeł w ramach Camerimage odbędą się również warsztaty filmowe organizowane w Wyższej Szkole Gospodarki, seminaria, spotkania z filmowcami, targi sprzętu filmowego i konferencje prasowe z twórcami filmów.

Dopełnieniem każdego filmowego dnia będą imprezy muzyczne organizowane po 22.00 w Klubie Festiwalowym Camerimage zaaranżowanym w przestrzeniach Bydgoskiego Centrum Finansowego przy ul. Gdańskiej.

To nie wszystko! Spotkania z wybitnymi twórcami, warsztaty, koncerty, wystawy i kilka niespodzianek!

Pełen program znajdziecie TUTAJ.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe