Konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły" rozstrzygnięty!

  • 18.10.2017, 13:26 (aktualizacja 18.10.2017 13:35)
  • KB
Konkurs plastyczny Myślęcinek
Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, Straż Miejska w Bydgoszczy oraz Leśny Park Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek" zorganizowali konkurs plastyczny dla uczniów, którzy uczestniczyli udział w akcji pn."Akademia Bezpieczeństwa".

 Akcja ta odbyła się we wrześniu w Miasteczku Ruchu Drogowego w "Myślęcinku" a uczestniczyło w niej ponad 1000 uczniów klas "O" - III z szkół podstawowych z Bydgoszczy i powiatu.

Tematem przewodnim konkursu plastycznego było "Bezpieczeństwo na drodze" widziane oczami dziecka. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać prace plastyczną w dowolnej metodzie i formie. Do organizatorów wpłynęły prace z 10 szkół podstawowych z Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego. Komisja składająca się z przedstawicieli organizatorów konkursu miała trudności z wyborem prac. Największe wrażenie zrobiły na jury prace w 3D. Zgodnie z regulaminem konkursu ostatecznie wyłoniono pięciu laureatów z których jeden został wyróżniony nagrodą specjalną.

Komisja konkursowa wybierając wyróżnione prace kierowała się starannością wykonania, przekazem a za razem przedstawioną wizją bezpieczeństwa, wartościami edukacyjnymi, wiekiem wykonawców prac oraz ich pomysłowością.
Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 20 października 2017 r. o godz. 10.00 w Ogrodzie Zoologicznym w Myślęcinku.

Laureatami konkursu plastycznego "Bezpieczna droga do szkoły" zostali:

- Magdalena Romińska z Szkoły Podstawowej nr 38 w Bydgoszczy
- Karolina Rajewska oraz Marcel Kujawa z Szkoły Podstawowej w Wojnowie
- Zuzanna Oparka z Szkoły Podstawowej nr 66 w Bydgoszczy
- Mateusz Mrotek z szkoły Podstawowej nr 56 w Bydgoszczy

Nagrodę specjalną otrzymała Magdalena Romińska, która na rozstrzygnięcie konkursu została zaproszona ze swoją klasą. Nagrodą dodatkową dla laureatów oraz klasy zwyciężczyni konkursu jest zwiedzanie Ogrodu Zoologicznego wraz z przewodnikiem.

Nagrody ufundował Leśny Park Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek" .

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe