Budowa trasy S10 w regionie. Rozpoczynają się spotkania informacyjne

  • 10.10.2017, 08:33 (aktualizacja 10.10.2017 08:49)
  • KB
Budowa trasy S10 w regionie. Rozpoczynają się spotkania informacyjne GDDKiA
Jak podaje GDDKiA w celu przygotowania dokumentacji projektowej niezbędnej do realizacji budowy drogi ekspresowej S-10 na terenie województwa kujawsko-pomorskiego (Bydgoszcz-Toruń) w najbliższych dniach odbędą się spotkania informacyjne mające na celu poinformowanie lokalnej społeczności o planowanym przedsięwzięciu.

Na spotkaniach przedstawiciele Biura projektowego przy udziale GDDKiA zaprezentują kilka wariantów budowy drogi ekspresowej wraz z proponowanym układem sieci dróg serwisowych, a także wskażą możliwe zmiany w obszarze oddziaływania drogi.

Plan najbliższych konsultacji społecznych:

16.10.2017 r. godzina 17.00

Sala Konferencyjna Urzędu Miasta i Gminy w Solcu Kujawskim

ul. 23 stycznia 7, Solec Kujawski

17.10.2017 r. godzina 17.00

Aula Gimnazjum w Brzozie

ul. Powstańców Wielkopolskich 31A, Brzoza

18.10.2017 r. godzina 16.00

Szkoła Podstawowa w Cierpicach
ul. Szkolna 9, Cierpice

W związku z planowanymi spotkaniami informacyjnymi, pragniemy przypomnieć, że w roku 2013 były już prowadzone konsultacje społeczne we wszystkich gminach znajdujących się na trasie przebiegu drogi ekspresowej.

Obecne spotkania są organizowane wyłącznie miejscach gdzie nie organizowano ich wcześniej (Brzoza-w związku z rozszerzeniem zakresu prac o rozbudowę dk 25) lub od ostatnich spotkań wprowadzono istotne zmiany w dokumentacji projektowej (Solec Kujawski, Cierpice).

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe