Czarny poniedziałek dla Rafała Bruskiego

  • 4.08.2017, 12:09 (aktualizacja 04.08.2017 14:31)
  • KB
Czarny poniedziałek dla Rafała Bruskiego KB
Inicjatorzy referendum, dotyczącego odwołania z funkcji Prezydenta Miasta, Rafała Bruskiego organizują kulminacyjną zbiórkę podpisów, która ma odbyć się w poniedziałek (7 sierpnia).

- Pełna mobilizacja! 7 sierpnia to dzień kulminacyjnej zbiórki kart. Niech każdy, kto dotąd zwlekał z dostarczeniem karty z zebranymi podpisami - przyniesie nam ją właśnie w #bruskiponiedziałek. Będziemy czekać na Was cały dzień, liczymy, że będzie Was naprawdę dużo!  Niech dla Bruskiego poniedziałek 7 sierpnia okaże się czarnym poniedziałkiem. - Apelują organizatorzy. 

Od początku lipca do chwili obecnej zebrano już 13928 podpisów. Żeby referendum mogło się odbyć potrzebnych jest ich minimum 30 tysięcy. By uzyskać taką liczbę organizatorzy mają czas do końca sierpnia. 

Aktualnie spotkania i zbiórki organizowane są w różnych częściach miasta, pomysłodawcy rozpoczęli też weryfikację haseł, którymi promowana jest Bydgoszcz przez obecnego prezydenta. 

Inicjatywa na portalu społecznościowym Facebook spotkała się z zainteresowaniem. - Bydgoszcz, to mała ojczyzna mieszkańców, którzy związali z nią swoje życie osobiste i zawodowe. Dlatego w poczuciu odpowiedzialności za przyszłość naszego miasta, po przeanalizowaniu wszystkich „za” i „przeciw”, zawiązał się komitet referendalny, który postawił sobie za cel, by jeszcze przed upływem kadencji Bydgoszczanie mogli zdecydować, czy Rafał Bruski powinien w dalszym ciągu być prezydentem Bydgoszczy. W odczuciu wielu mieszkańców, każdy dzień sprawowania władzy przez obecnego prezydenta, jest dla Bydgoszczy dniem straconym. - Tłumaczą pomysłodawcy. 

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kubuś
kubuś 7.08.2017, 09:32
Pan Bruski zawiódł mnie swoim lenistwem i brakiem inicjatywy, ale przypominam, że wybieraliśmy mniejsze zło. Bydgoszcz nie ma szczęścia do prezydentów. Wydaje się, że nikt mądry i potrafiący dobrze zarządzać miastem, nie pcha się na ten stołek. Nie oznacza to też, że mieszkańcy zechcą wymienić obecnego prezydenta na jakichś niedomytych oszołomów z idiotycznymi pomysłami i ograniczeniem umysłowym, jakie obserwujemy u pana D.
Tomasz
Tomasz 17.08.2017, 10:17
Masz racje wybraliśmy mniejsze zło ale..... zamieniliśmy siekierkię na kijek....... i wcale lepiej nie jest :(

Pozostałe