Bezpieczeństwo podczas UEFA EURO U21

  • 19.06.2017, 15:20
  • KB
Bezpieczeństwo podczas UEFA EURO U21 KWP Bydgoszcz
Na stadionie w Bydgoszczy odbył się mecz Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO U21. W rozgrywce wzięła udział reprezentacja Portugalii i Serbii. Do tego meczu przygotowali się również bydgoscy policjanci wspierani przez Straż Miejską, Żandarmerię Wojskową oraz Inspekcje Transportu Drogowego. Przed nami jeszcze dwa mecze w Bydgoszczy. Funkcjonariusze cały czas czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców, kibiców oraz piłkarzy.

Sobotnie (17.06.2017) spotkanie w ramach rozgrywek Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO U21 skupiało uwagę wielu kibiców. Mecz na Stadionie Miejskim przy ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy obejrzało około 11 tyś. osób. Podczas sobotniego meczu mundurowi nie odnotowali żadnych poważnych incydentów.

Do zapewnienia bezpieczeństwa w związku z meczem, policjanci przygotowywali się od kilku dni. Policjantom z komendy miejskiej i wojewódzkiej w Bydgoszczy pomagali funkcjonariusze oddziału prewencji policji z Bydgoszczy oraz mundurowi z komend powiatowych. Policjanci prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni na terenie całego miasta. Zabezpieczali trasy dojazdowe, okolice stadionu, kierowali ruchem na głównych skrzyżowaniach. Wspólne kibicowanie policjanci obserwowali także z Mobilnego Centrum Monitoringu.

Przed nami jeszcze dwa mecze na terenie Bydgoszczy. Będzie to też czas wytężonej pracy dla bydgoskich policjantów. Stróże prawa będą dbali, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu.

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe