Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Robert Janowski, Justyna Steczkowska i Adam Sztaba. Gwiazdy zaśpiewają podczas tegorocznego "Steru na Bydgoszcz"

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Festiwalu Wodnego "Ster na Bydgoszcz". Tym razem na scenie pojawią się mega gwiazdy. Impreza odbędzie się w dniach 23-25 czerwca. Już teraz warto sprawdzić, co będzie się działo!
Robert Janowski, Justyna Steczkowska i Adam Sztaba. Gwiazdy zaśpiewają podczas tegorocznego "Steru na Bydgoszcz"

Autor: archiwum

PIĄTEK, 23 czerwca

20.00 – 23.00    Wyspa Młyńska

DARIA ZAWIAŁOW

Daria Zawiałow to skromna, młoda artystka z duszą buntowniczki. Sama pisze teksty i w dużym stopniu angażuje się również w komponowanie swoich utworów. Jest pod tym względem konsekwentna i niezależna. Wśród swoich inspiracji wymienia takich artystów, jak Jack White, Radiohead, Warpaint, Foals, The XX, Arctic Monkeys, Florence and The Machine czy The Last Shadow Puppets. Mimo wielkiego podziwu dla wielu zagranicznych wykonawców, Daria śpiewa głównie w języku polskim. Fascynuje się twórczością Czesława Niemena.

W kwietniu 2015 roku wokalistka nawiązała współpracę z Sony Music Poland. Wytwórnia – wedle słów samej Darii – pomaga jej realizować plany, które jeszcze niedawno były tylko marzeniami. Wszystko na zasadach swobody twórczej. W czerwcu 2016 roku, ukazał się debiutancki singiel artystki ''Malinowy Chruśniak''. Utworem tym Daria wyśpiewała sobie ''Opolską Karolinkę'' wygrywając konkurs DEBIUTY w Opolu, jeszcze tego samego miesiąca. Teledysk do ''Malinowego chruśniaka'' został obejrzany na Youtube ponad 1.000.000 razy. Debiutancki singiel utrzymywał się przez 11 tygodni na Liście Przebojów Radiowej Trójki. We wrześniu 2016 roku światło dzienne ujrzał drugi singiel, zatytułowany ''Kundel Bury''. Klip do tego utworu, został obejrzany na Youtube ponad 1.000.000 razy w zaledwie 2 miesiące. 3.03.2017 roku ukazał się debiutancki album Darii pt. "A kysz!". Muzycznie jest on utrzymany w klimatach indie popu i rocka, które od zawsze są jej bliskie. Nad materiałem pracowała z najlepszym przyjacielem, Michałem Kuszem. Dopełniają się idealnie – Michał zajmuje się aranżacją utworów, a Daria układa do nich melodie wokalu i pisze teksty. Ważną rolę w procesie powstawania albumy odegrał też Piotr ''Rubens'' Rubik, na co dzień m.in. gitarzysta formacji Lemon, nie tylko wykonawca partii gitarowych, lecz także współkompozytor utworów i kompozytor dwóch utworów

Zespół CUGOWSCY

Zespół CUGOWSCY to nowy muzyczny projekt Krzysztofa Cugowskiego, wieloletniego frontmana Budki Suflera i jego synów - Piotra i Wojciecha tworzących grupę Bracia.

Krzysztof Cugowski rozpoczął muzyczną drogę ponad 40 lat temu zakładając zespół, który na stałe wpisał się do historii polskiego rocka. Piotr i Wojciech Cugowscy od ponad 15 lat z sukcesami działają pod szyldem Bracia. Mają na swoim koncie cztery płyty. Ostatni album zespołu rok temu pokrył się platyną. Zarówno ojciec jak i synowie obracają się w kręgu szeroko rozumianego rocka. Skrzyżowanie ich muzycznych dróg było więc tylko kwestią czasu.

Pomysł wspólnego występowania przybrał realne kształty w 2014 roku podczas jubileuszowej i zarazem pożegnalnej trasy koncertowej Budki Suflera. Piotr i Wojtek Cugowscy kilkukrotnie wsparli wówczas zespół na największych polskich scenach. Połączenie sił ojca i synów zostało sfinalizowane już na początku 2015 roku. Od tego momentu Krzysztof Cugowski regularnie występuje jako gość specjalny podczas koncertów zespołu Bracia. 

Na początku 2016 roku trio Cugowskich rozpoczęło pracę nad pierwszą wspólną płytą z premierowym materiałem. Rodzinne trio wsparli w tym przedsięwzięciu m.in. muzycy zespołu Bracia. W maju do rozgłośni radiowych trafił pierwszy singiel z powstającej płyty. Album "Zaklęty krąg" miał swoją premierę 30 wrześniu 2016 roku. Jest to bez wątpienia jedna z najciekawszych i najważniejszych płyt 2016 roku.

Trasa koncertowa promuję płytę „Zaklęty krąg”.

SOBOTA, 24 czerwca

9.00 – 20.00

Bydgoszcz City Race - bieg na orientację

start: Wyspa Młyńska

 

12.00 – 18.00

„Wodny Park” – warsztaty dla najmłodszych

strefa dziecięca przy Placu Zabaw, Wyspa Młyńska

 

13.00 – 15.00

Wyścig smoczych łodzi

rzeka Brda; trasa: kładka „zakochanych” - Przystań Bydgoszcz

 

14.00 – 15.00

„Podróże dookoła świata” – spektakl, Teatr „DadaArt”

strefa dziecięca przy placu zabaw, Wyspa Młyńska

 

14.00 – 15.30

Cztery Refy – koncert szantowy

Wyspa Młyńska

Zespół istnieje od 1985 r. Początkowy skład tworzyli członkowie Akademickiego Klubu Żeglarskiego W repertuarze liczącym ponad 250 utworów znajdują się: szanty, pieśni morskie, pieśni wielorybnicze, ballady rybackie, pieśni o bitwach morskich oraz muzyka instrumentalna oparta na folklorze irlandzkim, szkockim, angielskim i bretońskim, która kiedyś była grana na pokładach wielkich żaglowców. Zdecydowaną większość tekstów stanowią własne teksty i tłumaczenia oryginalnych pieśni morskich, zaliczane obecnie do klasyki gatunku. Wiele z nich śpiewanych jest także w języku angielskim. Grupa wykorzystuje wyłącznie instrumenty akustyczne. Szanty i stylizacje szantowe, które stanowią część bogatego repertuaru, śpiewane są na ogół a cappella.

15.30 – 16.45

Ryczące Dwudziestki – koncert szantowy

Wyspa Młyńska

Andrzej Grzela „Qńa” (czyt. Kunia); Wojciech Dudziński „Sęp”; Andrzej Marciniec „Martinez”; Bogdan Kuśka „Bodziec”; Łukasz Drzewiecki „Matrix”

Od samego początku scenicznej przygody (1983 r.), los był dla nich łaskawy. Słysząc pełne radości piosenki żeglarskie, oraz potężnie brzmiące harmonią szanty – morskie pieśni pracy, obdarował ich licznymi nagrodami na festiwalach piosenki żeglarskiej. Swą passę rozpoczęli od festiwalu „TRATWA” ’83 w Katowicach, gdzie między innymi za piosenkę „Hiszpańskie Dziewczyny”, która do dnia dzisiejszego im towarzyszy, otrzymali III nagrodę. Jak sami twierdzą, każda otrzymana nagroda na festiwalu jest dla nich najważniejsza, a każdy gest sympatii i uśmiech ze strony publiczności, zapłatą i zachętą do dalszej pracy. Mimo wielu otrzymanych nagród, dwie z nich mają szczególne znaczenie dla zespołu – dwukrotne Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu „SHANTIES” w Krakowie w latach 1984 i 1999.

Pięć, tylko i wyłącznie męskich głosów - a’cappella (wokalnie bez instrumentów), bądź z towarzyszeniem gitar, jest wizytówką zespołu. Na przestrzeni lat, tworząc nietuzinkowe aranżacyjnie utwory, wypracowali nowy, niepowtarzalny styl i charakterystyczne brzmienie. Nie boją się eksperymentów i nowinek muzycznych, a spektrum ich repertuaru sięga od romantycznych irlandzkich ballad i piosenek autorskich, poprzez opracowane w nowej formie wersje szant, piosenki o tematyce ekologicznej dla dzieci, humorystyczne miniatury muzyki klasycznej, do repertuaru gospel.

Niemalże, co roku odbywają zagraniczne wojaże, na drodze, których do dnia dzisiejszego, stanęły takie kraje, jak: Niemcy, kraje byłej Jugosławii, Węgry, Norwegia, Czechy, Słowacja, Kanada oraz Stany Zjednoczone. To właśnie w Ameryce, gdzie byli już trzykrotnie, jako jedyny „biały” zespół mieli możliwość zaśpiewania w kościele metodystów (Asheville NC 1994).

Wydaje się, że trwać będą wiecznie, a z pewnością ich piosenki, o których można już powiedzieć, że łączą pokolenia. Choć z każdym dniem są starsi i ponoć lepsi jak wino, nie poprzestają tworzyć, czego dowodem jest 12 wydanych płyt CD, oraz „worek” pomysłów, które zamierzają zrealizować w swoim trzecim już dziesięcioleciu.

16.45 – 17.00

Uroczyste przekazanie koła sterowego – Kapitan Maciej Sodkiewicz

wybitny żeglarz i doświadczony kapitan - lecz przede wszystkim niespokojny duch, którego ciekawość świata nieustannie pcha do żeglowania po coraz odleglejszych akwenach. To dziś jeden z najzdolniejszych Kapitanów, który realizuje wielkie wyprawy.


Swoją przygodę z żeglarstwem zaczął mając ledwie 10 lat, a patent sternika jachtowego zdobył na dzień przed 18 urodzinami. Wtedy po raz pierwszy wypłynął na słone, morskie wody - i już tak zostało. Od tamtej pory przebył 80 tysięcy mil i poprowadził ponad 160 rejsów - żeglując u brzegów pięciu kontynentów. Opłynął całą Europę i wybrzeża Morza Śródziemnego. Na dobre zadomowił się w Arktyce, kilkukrotnie odwiedzając Spitsbergen i fiordy Grenlandii Wschodniej. Dotarł również na rosyjską Ziemię Franciszka Józefa - a w sierpniu 2015 roku pobił rekord świata w żegludze na północ jachtem sportowym bez wmarzania w lód. Trzykrotnie opłynął przylądek Horn oraz postawił stopę (w kaloszu rozmiar 50) na stałym kontynencie Antarktydy. Na Alasce uciekał przez niedźwiedziem grizzly, na Grenlandii jadł z Inuitami surowe mięso wieloryba, a w Afryce wpłynął 20 metrowym jachtem morskim ponad 200 kilometrów w górę rzeki Gambii.


Gdy nie prowadzi wypraw w nieznane, można Maćka spotkać na pokładach polskich żaglowców: od 2009 roku regularnie dowodzi Zawiszą Czarnym, prowadził również rejsy na Kapitanie Borchardtcie czy Kapitanie Głowackim. Kilkukrotnie prowadził rejsy z niewidomymi załogami i jak sam mówi, “nie widział różnicy”. Również na lądzie stara się wspierać najlepsze tradycje polskiego żeglarstwa. Od 8 lat na Zatoce Gdańskiej organizuje zloty jachtów z duszą "Próchno i rdza”, przez które przewinęło się ponad 60 tradycyjnych jednostek.
 
W 2012 roku został odznaczony przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego brązowym krzyżem zasługi. Dwa lata później otrzymał z rąk Marszałka Województwa Pomorskiego medal “De nihilo nihil fit”. Jest także laureatem międzynarodowej nagrody Conrady – Indywidualności oraz Nagrody im. Kapitana Leszka Wiktorowicza za 2016 rok.  Laureat na tegorocznym Festiwalu Podróżników w Bydgoszczy – otrzymał statuetkę im. Tonego Halika za II miejsce.

 

17.00 – 18.00

Parada jednostek pływających

rzeka Brda;  trasa: Śluza Miejska – Trasa Uniwersytecka

 

18.00 – 20.00

Selfish Murphy (Rumunia) - koncert Wyspa Młyńska

 

Selfish Murphy to zespół założony w 2011 roku. Artyści zaskoczyli rumuńską publiczność nową, niespotykaną w kraju do tej pory mieszanką celtyckiego punk rocka. Autorskie piosenki zespołu nawiązują do szantowych rytmów, ale w repertuarze znajdziemy popularne na całym świecie, tradycyjne irlandzkie pieśni – takie jak Drunken Sailor, All For Me Grog, Leaving Of Liverpool, Wild Rover lub rovery znanych artystów, jak U2 lub Avicii.  Jak artyści mówią  sami o sobie – ich muzyka jest lekka i przyjemna, przy której można się nieźle bawić.

 

18.00 – 20.00

Spotkanie z Kapitanem – Maciej Sodkiewicz

Przystań Bydgoszcz

 

20.00 – 21.30

„USŁYSZEĆ TANIEC” – widowisko muzyczno-taneczne

amfiteatr Opery Nova

to pierwszy w Polsce i jeden z kilku

n irlandzką

Usłyszeć Taniec to pierwszy w Polsce i jeden z kilku na świecie, projekt łączący flamenco, muzykę irlandzką

i jazz. Harmonijny kolaż różnych tradycji muzycznych we współczesnych aranżacjach. Tworzą go wybitni muzycy,

multiinstrumentaliści reprezentujący różne kultury muzyczne. Tworzony jest przez ludzi z różnych muzycznych i tanecznych światów, połączonych pasją do dzielenia się swoją miłością do kultur, którym się poświęcili.

Dzięki temu spektakl dociera do szerokiej widowni, często oferując zupełnie nowe przeżycia. Miłośnicy tradycyjnego flamenco po raz pierwszy widzą na żywo taniec irlandzki, widzowie tańca współczesnego odkrywają muzykę folkową, a słuchacze jazzu poznają świat tańca.

21.30 - 23.00

„ADAM SZTABA I GOŚCIE”

– koncert orkiestry z udziałem Justyny Steczkowskiej  i Kuby Badacha

Wyspa Młyńska

Orkiestra Adama Sztaby to jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów muzycznych w naszym kraju. Kilkunastu muzyków pod dyrekcją multiinstrumentalisty, znakomitego dyrygenta zaprezentuje koncert składający się z dwóch 40-minutowych bloków. Repertuar koncertu zawierał będzie znane światowe covery przygotowane w nowych, brawurowych aranżacjach. Część utworów będzie miała charakter instrumentalny, część zostanie wykonana z towarzyszeniem chórków wchodzących w skład orkiestry, część zaśpiewają dwie mega gwiazdy koncertu: Justyna Steczkowska i Kuba Badach. Publiczność Steru na Bydgoszcz bez trudu rozpozna przeboje znane z najpopularniejszych tanecznych i muzycznych programów telewizyjnych. Panie i Panowie! Po raz pierwszy w Bydgoszczy! Orkiestra Adama Sztaby!

 

Adam Sztaba – Swoją edukację muzyczną rozpoczął w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie w klasie fortepianu.

Mniej więcej od 12-tego roku życia grywał w różnych kapelach rockowych, a poza szkołą i próbami biegał za piłką. Pod koniec liceum pod wpływem musicalu „Metro” Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy napisał muzykę do pierwszego swojego musicalu „Fatamorgana?”. Premiera odbyła się w 1993 r. w  Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w  Koszalinie. Po spotkaniu z Januszem Stokłosą w roku 1993 r., który zaproponował mu współpracę wyruszył do Warszawy. Kolejne osoby, które doceniły jego talent i współpracowały z nim to: Maryla Rodowicz, Andrzej Sikorowski z zespołu Pod Budą, Janusz Józefowicz, Krzysztof Krawczyk, Edyta Górniak, Violetta Villas, Kasia Kowalska, Grupa Mo-Carta, Przemysław Gintrowski, Grzegorz Turnau, Ewa Małas-Godlewska, Jose Cura, Mietek Szcześniak, Kayah, Halina Frąckowiak, Natalia Kukulska, Andrzej Piasek Piaseczny.

W roku 2002 wziął udział w programie telewizyjnym „Idol”, który przyniósł mu dużą popularność, ale przede wszystkim dał dużo satysfakcji z pracy z bardzo uzdolnionymi ludźmi. W 2003 roku napisał musical „Opentaniec”, który odniósł ogromny sukces. Premiery „Opentańca” odbyły się w Teatrze Wielkim w Warszawie oraz w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Kolejnym projektem był program telewizyjny „Moja Krew” oraz „Taniec z Gwiazdami”, w którym miał szansę podzielić się swymi odważnymi aranżacjami z dość sporą publicznością. To właśnie za sprawą Tańca z Gwiazdami powstała Orkiestra Adama Sztaby, która stała się coraz bardziej rozpoznawalną Orkiestrą w kraju.

W latach 2005 i 2006 Adam odpowiedzialny był za oprawę muzyczną Sopot Festival gdzie wraz ze swoją Orkiestrą współpracował m.in. z Lemarem, Gordonem Haskel, Drupi, Heleną Vondrackovą, Karelem Gottem, Demisem Roussos. Niewątpliwie do największych sukcesów artystycznych Adama Sztaby należą koncerty z gwiazdami światowego formatu:  recital koncertowy z Michaelem Boltonem oraz koncert Stinga z Polską Orkiestrą Radiową podczas Jubileuszu z okazji 80-lecia Polskiego Radia.

Kolejnym ogromnym sukcesem był udział w Ceremonii otwarcia Europejskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych 2010 na Stadionie Legii w Warszawie gdzie Adam w mistrzowski sposób poprowadził Polską Orkiestrę Radiową. W 2011 roku Przy koncercie z okazji Prezydencji Polski do Unii Europejskiej współpracował z międzynarodowymi gwiazdami takimi jak: Dolores o’Riordan, Kenny G, Chris Botti czy po raz kolejny z Michaelem Boltonem.

Od 2011 do2016 roku pełnił rolę jurora w Show TV Polsat – „Must be The Music, Tylko muzyka” gdzie wyszukiwał i oceniał zdolnych ludzi z całej Polski.

W sierpniu 2012 r. podczas Festwialu Solidarity of Arts wystąpił na jednej scenie wraz ze swoim idolem Quincy Jonesem. W grudniu 2014 wydał swoją autorską płytę pt. „Muzyka własna”, która zwiera muzykę z show tanecznego Opentaniec oraz ścieżkę dźwiękową do filmu „Od pełni do pełni”. Podczas Solidarity of Arts w roku 2015 poprowadził słynny WDR Big Band w koncercie Swing +. W roku 2016 napisał utwór „Leopoldinum”, który powstał na zamówienie Instytutu Muzyki i Tańca, a prawykonanie odbyło się w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną w listopadzie 2016 r.

23.00

FAJERWERKI – pokaz jubileuszowy

Wyspa Młyńska

NIEDZIELA, 25 czerwca

12.00 – 18.00

„Wodny Park” – warsztaty dla najmłodszych

strefa dziecięca przy Placu Zabaw, Wyspa Młyńska

12.30 – 13.30  

,,Od kałuży do oceanu" – zespół KLANG - koncert szantowy dla dzieci

Wyspa Młyńska

14.00 – 15.00  

,,Wśród wichrów i burz" – zespół KLANG - koncert szantowy

Wyspa Młyńska

14.00 – 15.00  

„Beczka śmiechu”– spektakl, Teatr na Walizkach

strefa dziecięca przy placu zabaw, Wyspa Młyńska

14.00 – 17.00  

spotkania z podróżnikami:

Romuald Koperski „Wyprawa Atlantyk solo”

Zdzich Rabenda „Dmuchanym kajakiem przez Polskę”

Przystań Bydgoszcz

15.00 – 16.00  

WIELKI WYŚCIG BUTELKOWY

rzeka Brda; trasa: Rybi Rynek – Wyspa Młyńska

 

16.00 – 17.30  

ROBERT JANOWSKI z zespołem - KONCERT PRZEBOJÓW

znane wszystkim hity muzyczne zaprezentuje festiwalowej publiczności Robert Janowski z zespołem. Obok wokalisty wystąpią rozpoznawalni artyści, m.in. Agata Dąbrowska, Zbigniew Fil, Zbigniew Kaute, Tomasz Filipczak, Michał Polubiec, Adam Kram, Michał Grott.  Zapowiada się atrakcyjny koncert dla całych rodzin!

Wyspa Młyńska scena

18.00 – 19.30  

KAREN EDWARDS – koncert jazzowy amfiteatr Opery Nova

To wokalistka, pianistka i kompozytorka urodzona w Południowej Karolinie, którą wielokrotnie nagradzano "Grammy Award for Jazz Performance". Współpracowała z wieloma światowej sławy artystami, takimi jak: Stevie Wonder, Peabo Bryson, Tonny Bennett, Pharoah Anders czy Prince.
 

ATRAKCJE DLA DZIECI

 

Warsztaty z pieczenia chleba

piątek, 15.00 – 19.00 - strefa dziecięca przy Młynach Rothera, Wyspa Młyńska

 

„Podróże dokoła świata” – spektakl dla dzieci, Teatr DadaArt

sobota, 14.00 - strefa dziecięca przy Placu Zabaw, Wyspa Młyńska

 

,,Od kałuży do oceanu" – zespół KLANG - koncert dla dzieci

niedziela, 12.30 – Wyspa Młyńska

 

„Wodny Park”

- warsztaty „Podwodny świat”, wodne atelier fotograficzne, stanowisko do rywalizacji – budowa wodnych torów

sobota i niedziela, 12.00 – 18.00 - strefa dziecięca przy Placu Zabaw, Wyspa Młyńska

 

Warsztaty marynistyczne

sobota i niedziela, 12.00 – 15.00 i 16.00 - 19.00 - strefa dziecięca przy Młynach Rothera, Wyspa Młyńska

 

Obóz harcerski, 34 Bydgoska Wodna Drużyna Harcerzy „Bryg”

- plenerowe warsztaty z węzłów żeglarskich

- wyrabianie bransoletek

- plenerowe gry zręcznościowo-siłowe: przeciąganie liny, rzucanie do celu balonami z wodą

- całodniowa projekcja bajek dla dzieci na ekranie 1 m x 2 m

sobota i niedziela, 12.00 – 18.00 – Ogród Japoński, Wyspa Młyńska

 

Mistrzowie balonowi

- balonowe figury związane z wodą, zwierzęta, rośliny i bohaterowie bajek

- kalambury balonowe,  balonowy „rekord Guinessa”

- balonowy koncert życzeń

niedziela, 12.00 – 18.00 - Wyspa Młyńska

ATRAKCJE TOWARZYSZĄCE

 

Bydgoska Noc Muzealna, 24 czerwca, 17.00 – 23.00 Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy

 

Jarmark Festiwalowy, 23 – 25 czerwca 2017 - Wyspa Młyńska

- stoiska handlowo-usługowe

- strefa gastronomiczna

- „Osada Rybacka” z pokazowym gotowaniem zupy rybnej w wielkim garze oraz warsztatami z wędzenia ryb – przy Młynach Rothera

 

Wystawy:

 

  • „10 lat Bydgoskiego Festiwalu Wodnego STER NA BYDGOSZCZ” - plenerowa wystawa fotograficzna - Wyspa Młyńska

 

  • „Flow” - plenerowa wystawa fotograficzna bydgoskiego fotografika Tymona Markowskiego promująca wystawę w ramach projektu o tym samym tytule  - Wyspa Młyńska

 

  • „Statki bydgoskiego akwenu wodnego” – wystawa Muzeum Kanału Bydgoskiego im. Sebastiana Malinowskiego, Miejskie Centrum Kultury - Barka Lemara, Stowarzyszenie Centrum Kultury Belle Epoque. Otwarcie wystawy – piątek, 18.00

 

Zwiedzanie i rejsy -  jednostki pływające: bocznokołowiec Gloria Mechanica  i galar św. Elżbieta.

Zwiedzanie: piątek, 15.00 – 19.00; sobota, 15.00 – 17.00, ; niedziela 13.00 – 15.00

Rejsy: sobota, 18.00 – 20.00; niedziela: 16.00 – 18.00

Przystanek Tramwaju Wodnego, Wyspa Młyńska

I Bydgoski Charytatywny Wyścig Kaczek – piątek, 17.00 – rzeka Młynówka START – Kładka K. Klenczona META – Kładka Wenecji Bydgoskiej. Organizator: Klub ROTARY, Bydgoszcz, Stare Miasto

„Z widokiem na Brdę z Zatoką w tle" oraz „Dokąd płynie ... po co i dlaczego ginie ..." - wystawa poplenerowa, Restauracja "Zatoka" ul. Św. Floriana 6a, Bydgoszcz

 

„Przebudzenie Bydgoskiej Rzeźby – nocna gra miejska. Organizator: Bydgoskie Centrum Sztuki im. Stanisława Horno-Popławskiego

 

Zabawa pod Ferdeką w ramach Święta Szlaku – sobota, 18.00 Barka Lemara, Organizator – Miejskie Centrum Kultury

 

Poranek rodzinny na Barce – niedziela, 9.30 Barka Lemara. Organizator – Miejskie Centrum Kultury



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 2°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 7 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MelloTreść komentarza: Wydaje mnie się ze powinien być na Legii. Duży napis go witał i moim zdaniem slusznyData dodania komentarza: 17.03.2024, 22:04Źródło komentarza: Wizyta Ministra Sportu i Turystyki Sławomira Nitrasa w BydgoszczyAutor komentarza: ArmiaTreść komentarza: Z tych wywodów można wnioskować, że najlepiej wyróznić kogoś po śmierci. Przynajmniej nie odmówi. Po drugie skąd autor wie, że Tydodnik Bydgoski to tylko garstka czytelników - czy po swoich osiągnięciach??Data dodania komentarza: 15.03.2024, 15:00Źródło komentarza: Najwybitniejszy z wybitnychAutor komentarza: DagmaraTreść komentarza: A skąd rybki zamawiacie? Widzę w ofercie dania z pstrąga łososiowego, jak mają zapaść klientom w pamięć to trzeba zadbać o jakość dostaw. Fier Seafood ma ofertę która zdecydowanie powinna Was zainteresować, obsługują restauracje i hoteleData dodania komentarza: 13.03.2024, 17:52Źródło komentarza: Gotowanie na cztery ręceAutor komentarza: BliskiTreść komentarza: Teraz kierujący powData dodania komentarza: 11.03.2024, 16:11Źródło komentarza: Śmiertelny wypadek na S10. Zginął kierowca ciężarówkiAutor komentarza: MixtTreść komentarza: Kto tego jegomościa czyta??Rozpacz.Data dodania komentarza: 08.03.2024, 09:02Źródło komentarza: U MariannyAutor komentarza: DominikTreść komentarza: Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny, jak i rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419Data dodania komentarza: 06.03.2024, 15:27Źródło komentarza: Śmiertelny wypadek na S10. Zginął kierowca ciężarówki
ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama