Od Urzędu Miasta dla bydgoskich mam

  • 15.05.2017, 13:25
  • KB
Od Urzędu Miasta dla bydgoskich mam materiały organizatora
Z okazji Dnia Matki prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski zaprasza bydgoskie mamy na Maj Mam 2017. Hasłem tegorocznego spotkania jest: Biznes mamy – wsparcie i networking. To już piąta edycja corocznego święta mam połączonego z promocją przedsiębiorczych kobiet.

Nie ma znaczenia wiek mam – najważniejsze, aby chciały działać i były otwarte na nowe, zawodowe wyzwania. Spotkanie odbędzie się 25 maja (czwartek) w Przystani Bydgoszcz (ul. Tamka 2), początek o godz. 12.00. Planowany czas spotkania: ok. 3 godz.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy internetowe TUTAJ. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. UWAGA 2! Dzieci mile widziane. Kiedy mamy będą dyskutowały, dzieci pod opieką animatorów wezmą udział w  zabawach sensorycznych z Funimkami, a te najmłodsze – będą mogły bezpiecznie raczkować w wydzielonej strefie i w zasięgu wzroku rodzica.

Zgodnie z hasłem tegorocznego spotkania, w programie zaplanowano prelekcje poświęcone networkingowi, mediom społecznościowym oraz skutecznemu połączeniu pracy zawodowej z domem i rodziną. W roli prelegentek wystąpią oczywiście panie, które z sukcesem realizują się w tej tematyce.

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe