Magazynier z dobrą znajomością języka niemieckiego

Praca w niemieckim magazynie z częściami lotniczymi. Atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy. W zamian wymagamy tylko dobrej znajomości niemieckiego. Ilość miejsc ograniczona, aplikuj już teraz!

Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie 11,50 euro

- Zakwaterowanie tylko 40 euro tygodniowo

- Dodatki za pracę zmianową

- Umowę o pracę tymczasową na prawie niemieckim z gwarancją godzin

- Praca w czystym i ciepłym magazynie

- Dodatek nocny

Opis stanowiska:
- Pomoc w kierowaniu zespołem
- Pomoc w tłumaczeniu obowiązków pozostałym pracownikom
- Zbieranie zamówień przy pomocy skanera

- Wykonywanie bieżących prac magazynowych

- Pakowanie produktów

- Praca trzyzmianowa

Wymagania:

- Dobra znajomość języka niemieckiego

- Doświadczenie w pracy w magazynie

- Mile widziane prawo jazdy kat. B

- Pracowitość, punktualność i niezawodność

Już ponad 180 000 osób skorzystało z naszych usług. OTTO to gwarancja pewności zatrudnienia potwierdzona licznymi certyfikatami! Aplikuj i przekonaj się sam!

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o., ul. Szwedzka 5 55-040 Kobierzyce