Cieśla dachowy

<!--[if gte mso 9]><xml> </xml>

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr certyfikatu 16997) poszukuje dla francuskiego kontrahenta doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Annecy (Francja)

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie i montaż pokryć dachowych;
- Montaż więźby dachowej;
- Prace izolacyjne przeciwwilgociowe;
- Łączenie pokryć dachowych z oknami dachowymi, montaż odprowadzenia wody.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Znajomość języka francuskiego – mile widziana
- Dokładność i terminowość w wykonywanych pracach
- Wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań
- Dobra organizacja czasu pracy własnej
- Prawo jazdy – mile widziane

Oferujemy:

- Stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
- Darmowe zakwaterowanie
- Niezbędne narzędzia do pracy
- Opiekę polskiego rekrutera  również po rozpoczęciu zatrudnienia
- Opiekę koordynatora,
- Terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe
- Możliwość otrzymywania pasków wypłat każdego miesiąca,
- Możliwość pomocy w organizacji przewoźnika
- Gwarancję transportu z lotniska / dworca na mieszkanie,
- Pokrycie kosztów za badania lekarskie
- Dostarczenie karty ekuz
- Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie

Zainteresowanych prosimy o składanie cv na adres mailowy: p.kedzior@grhpolska.com

Informacje można uzyskać pod nr telefonu : +48 518-673-665

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

<!--[if gte mso 9]><xml> Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE </xml><xml> </xml> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:8.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:107%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} </style>

  • TAGI:

Zdjęcia (1)