Pracownik magazynu - Holandia

<!--[if gte mso 9]><xml> </xml>

 W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy:

Pracowników magazynu

Miejsce pracy: Maasvlakte / Eindhoven / Venray / Roosendal /Tilburg / Waalwijk

                                                                          Region: Holandia

Opis stanowiska:

-Pakowanie towaru w pudełka
-Przygotowywanie do wysyłki
-Praca z instrukcją, zgodną z zamówieniami klientów

Wymagania:

-Doświadczenie  pracy na podobnych stanowiskach - mile widziane
-Znajomość języka angielskiego i/lub Holenderskiego na poziomie komunikatywnym
-Prawo jazdy - mile widziane
-Duża motywacja do pracy
-Zdolność pracy w szybkim tempie na samodzielnym stanowisku
-Gotowość do pracy na dłuższy czas, min. 6 miesięcy
-Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

-Przejrzystą formę zatrudnienia, kontrakt z holenderskim pracodawca
-Atrakcyjne zarobki od 9,51 Euro brutto / 1h + 8 % dodatku wakacyjnego
-Pracę na długi okres czasu
-Zakwaterowanie
-Ubezpieczenie
-Transport do/ z pracy
-Opiekę polskiego koordynatora
-Dobrą atmosferę w pracy i na co dzień

Prosimy o wysyłanie CV na adres: holandia@time2work.com.pl

Informacje tel. +48 17 777 62 60 lub 504 603 489

<!--[if gte mso 9]><xml> Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE </xml><xml> </xml> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:8.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:107%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} </style>

  • TAGI:

Zdjęcia (1)