Do 15 sierpnia konkurs: Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle

  • 12.07.2018, 10:51
  • KB
Do 15 sierpnia konkurs: Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY: PORTRET Z KUJAWSKO-POMORSKIM ZABYTKIEM W TLE
Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy bardzo serdecznie zaprasza do udziału w IV edycji konkursu fotograficznego Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle.

Zeszłoroczny konkurs przyjęli Państwo entuzjastycznie nadsyłając wiele pięknych zdjęć. Nie mamy wątpliwości, że w tym roku będzie podobnie.
Konkurs odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego.

Towarzyszy obchodzonym we wrześniu Europejskim Dniom Dziedzictwa. Tematem konkursu są zabytki województwa kujawsko-pomorskiego, na tle których należy sfotografować jedną lub grupę osób.

Prace należy przesyłać do KPCK do 15 sierpnia. Nagrody czekają! Regulamin:

http://www.edd-kpck.pl/index.php/europejskie-dni-dziedzictwa-2018/267-regulamin-iv-ogolnopolskiego-konkursu-fotograficznego-portret-z-kujawsko-pomorskim-zabytkiem-w-tle

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe