Nowi policjanci w Bydgoszczy

  • 12.07.2018, 13:16
  • KB
Nowi policjanci w Bydgoszczy KWP Bydgoszcz
W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy 11.07 o godz. 14:00 odbyło się uroczyste ślubowanie przyjętych do służby policjantów. Ślubowanie od funkcjonariuszy przyjął Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała. W szeregi kujawsko-pomorskiej policji przyjęto 60 nowych policjantów.

Słowa gratulacji i powodzenia  w czasie trwania uroczystości policjanci usłyszeli od Wojewody Kujawsko-Pomorskiego P. Mikołaja Bogdanowicza

Następnie głos zabrał Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy.

– To wielki honor i zaszczyt być policjantem, ale to przede wszystkim obowiązek - powiedział insp. Paweł Spychała.

Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy zwrócił uwagę na słowa roty wypowiedziane podczas ślubowania. Szef kujawsko-pomorskich policjantów podziękował za wsparcie i przygotowanie do roli policjanta rodzinom ślubujących.

Następnie głos zabrał Kapelan kujawsko-pomorskiej policji Ks. Prałat Stanisław Kotowski, który życzył policjantom wytrwałości i powodzenia na szkoleniu.

Po zakończeniu szkolenia podstawowego w Szkole Policji w Pile funkcjonariusze wrócą do naszego województwa: 9 do Bydgoszczy, 16 do Torunia, po 8 do Włocławka i Oddziału Prewencji Policji, 4 do Inowrocławia, po 3 do Brodnicy i Tucholi, 2 do Nakła nad Notecią i po 1 do: Aleksandrowa Kujawskiego, Chełmna, Lipna, Rypina, Świecia, Żnina oraz KWP w Bydgoszczy.

W roku 2017 do służby w kujawsko-pomorskim garnizonie przyjęto 277 policjantów. Kolejne przyjęcia do służby w kujawsko-pomorskim garnizonie odbędą się we wrześniu, listopadzie i grudniu tego roku. Dokumenty o przyjęcie do służby można składać przez cały rok w komendach miejskich i powiatowych policji.

Policjantom składającym dziś ślubowanie życzymy wytrwałości, satysfakcji i powodzenia!

KB

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marek
Marek 13.07.2018, 17:16
Kobieta jest istotą którą ja meżczyzna zrozumieć nie może i dlatego jej tajemniczość jest tak inspirująca do wszelkich zadań zwiazanych z kobietami i dziećmi są najpiękniejsze istoty wskazane ale nie do pracy z chamami recydywą to wypacza ich subtelną duszę Ani Kopalnia czy Armia nie zmieni waszej natury ,Nie musicie nas zastępowac a jak macie koło siebie nie dorozwinietych chłopców Puście ich w kanał bo to żałosne wzory Mamy a nie Ojca
Pisokatolik
Pisokatolik 13.07.2018, 10:34
Nie masz ambicji - idź do Policji....za 1500 PLN netto.
fordon
fordon 13.07.2018, 09:01
Jacy policjanci to same kobiety co za chory kraj

Pozostałe