Urząd Miasta informuje: Zmiany w ulgach dla użytkowników wieczystych nieruchomości

  • 12.01.2018, 12:32
  • KB
Urząd Miasta informuje: Zmiany w ulgach dla użytkowników wieczystych nieruchomości KB archiwum UMB Bydgoszcz
Poniżej przedstawiamy informację związaną ze zmianami w ulgach dla użytkowników wieczystych nieruchomości.

W związku ze zmianami art. 74 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 2147 z późn. zm) Wydział Mienia i Geodezji Urzędu Miasta Bydgoszczy informuje, że wnioski dotyczące 50% bonifikaty w opłacie rocznej, przysługującej użytkownikom wieczystym nieruchomości wykorzystywanych na cele mieszkaniowe, których miesięczny dochód uzyskany w 2017 r., w przeliczeniu na jednego członka gospodarstwa domowego, nie przekracza połowy przeciętnego wynagrodzenia w gospodarce narodowej, należy składać w terminie do 1 marca 2018 r.

Druki wniosków dostępne są na stronie Internetowej Biuletynu Informacji Publicznej (https://um.bydgoszcz.pl/sprawy/wmg-przyznanie-ulgi-od-oplaty-rocznej-z-tytulu-uzytkowania-wieczystego.asp#3) lub w siedzibie Wydziału Mienia i Geodezji przy ul. Grudziądzkiej 9-15 w Bydgoszczy (bud. A, pok. nr 1, 4, 11

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe