Wiesz, jak wypromować Bydgoszcz? Weź udział w konkursach!

  • 6.12.2017, 12:10
  • KB
Wiesz, jak wypromować Bydgoszcz? Weź udział w konkursach! archiwum Ruszają Konkursy Promocyjne 2018
Masz pomysł na promowanie Bydgoszczy? Weź udział w jednym z trzech konkursów wniosków promocyjnych – „Bydgoszcz Zaprasza”, „Bydgoszcz Kręci” lub „Bydgoszcz. Dzieje się”.

Każdy z trzech przygotowanych przez miasto konkursów dotyczy innej tematyki i koncentruje się na innych sferach miejskiej aktywności.

W ramach konkursu „Bydgoszcz Zaprasza” czekamy na projekty, które w swej formule i zakresie działań marketingowych wyjdą poza granice naszego miasta. Chodzi o przedsięwzięcia, które przyciągną do Bydgoszczy turystów i widzów z zewnątrz. Będą promować Bydgoszcz w regionie i kraju.

„Bydgoszcz. Dzieje się” to konkurs dla projektów/przedsięwzięć lokalnych, kształtujących tożsamość bydgoszczan. Liczymy na propozycje projektów związanych z konkretnymi dzielnicami, ulicami i zakątkami Bydgoszczy. Chcemy pokazywać piękno i wyjątkowość naszego miasta, na nowo je odkrywać i angażować lokalne grupy działania.

W ramach trzeciego z konkursów, pn. „Bydgoszcz Kręci” czekamy na ciekawe produkcje filmowe. Tym razem zależy nam przede wszystkim na produkcjach promocyjnych, które podkreślą atuty Bydgoszczy oraz na teledyski realizowane w naszym mieście. Stąd dość szczegółowe zapisy regulaminu, określające nie tylko charakter filmowych produkcji, ale także ich maksymalny czas.

Regulaminy, wnioski oraz kryteria oceny znajdują się poniżej. Na propozycje czekamy do 22 stycznia 2018 r. Procedury konkursowe zostały wdrożone Zarządzeniem Prezydenta Bydgoszczy nr 666 / 2017 z dnia 5 grudnia 2017 r.

Więcej informacji na stronie RATUSZA.

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe