„Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu” - Sebastian Riedel & CREE

start 29.10.2022 20:00
koniec 29.10.2022 22:00

Lokalizacja: Bydgoszcz

Informacje od Organizatora:
Już 29 października zapraszamy na koncert „Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu” - Sebastian Riedel & CREE
Otwarcie: 18:00
Koncert: 20:00
Bilety —>
https://goingapp.pl/.../cree-bydgoszcz.../pazdziernik-2022
https://bkb.pl/78151-84556
I Pula - 89 zł
II Pula - 99 zł
W całej Polsce zespół zagrał z tym projektem około 100 świetnie przyjętych, znakomitych pod względem frekwencji, koncertów i ze względu na tak duże zainteresowanie postanowił przedłużyć trasę "Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu".
Na setlistę koncertów "Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu" składają się nieśmiertelne klasyki Dżemu z lat, kiedy przed mikrofonem stał Ryszard Riedel, a także autorskie kompozycje "Sebastian
Riedel & Cree" z bogatego okresu 28 lat nieprzerwanej działalności.
Cree to esencja rockowej muzyki, pełnej żywej energii, którą muzycy znakomicie potrafią oddać na koncertach. Doceniają to ich widzowie, a także media, co potwierdzają chociażby słowa opublikowane na łamach pisma "Teraz Rock", autorstwa Marcina Gajewskiego:
"Bastek to również świetny wokalista. I doprawdy niesamowite, jak
zaśpiewał Dżemową klasykę: nie zmieniając oryginalnych linii
melodycznych, interpretował wielkie kompozycje po swojemu. I niemal tak
samo żarliwie, co Rysio. I tu już nikt nie powie, że owe teksty są mu obce, że nie jest w nich autentyczny. On też to wszystko przeżył, choć z innej perspektywy. Jest naturalnym dziedzicem tych tekstów, tych emocji, tych fraz..."

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.