Koncert - Celebrant Singers (USA)

start 20.07.2022 19:00

Kościół Betel

koniec 20.07.2022 21:00

Lokalizacja: Bydgoszcz, Janikowska 19

Po raz pierwszy w Bydgoszczy!

Od 1977 roku w Celebrans Singers mamy przywilej dzielenia się miłością Chrystusa na całym świecie. Od Rzymu z Papieżem Janem Pawłem II, po sale Pentagonu… od najciemniejszych slumsów Kalkuty, po rozdarty wojną Iran i Północną Irlandię. W całej Europie, Azji, Afryce, na Bliskim Wschodzie, Ameryce Łacińskiej i Karaibach - w tym trzy historyczne wyprawy na Kubę. 

Od momentu powstania, zespół pełnił służbę w ponad 100 krajach, dla ponad ośmiu milionów ludzi usługując muzyką na żywo.

Muzyka CELEBRANT SINGERS jest potężna... pełna czci... inspirująca...
dla wszelkich grup wiekowych, całych rodzin.. Będziesz cieszyć się słodkim duchem uwielbienia i chwały, usłyszysz inspirujące świadectwa wiary i współczesne pieśni gospel.

Przyprowadź swoją rodzinę i przyjaciół i dołącz do nas w cudownej celebracji uwielbienia i chwały, w osobistej posłudze i modlitwie!

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.