Koncert Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego

start 22.10.2021 18:00

Fundacja Otwarta Przestrzeń "Światłownia"

koniec 22.10.2021 19:00

Lokalizacja: Bydgoszcz, ul. Świętej Trójcy 15

W piątek, 22 października 2021, o godz. 18.00, w sali koncertowej bydgoskiej Fundacji Światłownia wystąpią dyplomowani artyści-muzycy od lat związani ze środowiskiem bydgoskiej kultury i sztuki, czynnie koncertujący na terenie całego kraju.

Daria Wójcik – wokalistka (sopran) i organistka, absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku pedagogika, kształcenie zintegrowane i nauczanie muzyki z tytułem magistra oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Inowrocławiu w klasie wokalistyki klasycznej.

Remigiusz Kuźmiński – wokalista (tenor) i dyrygent, absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej z tytułem magistra sztuki, a także Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Inowrocławiu w klasie wokalistyki klasycznej.

W programie koncertu wysokiej klasy repertuar muzyki około jazzowej i około klasycznej typu pop-jazz, soul, funky, r&b, musical, pop-opera, operetka, gospel, filmowa, literacka i aktorska.

Wydarzenie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca” i Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.