Piknik na Wyspie

start 07.08.2021 14:00

Kościół Betel

koniec 07.08.2021 21:00

Lokalizacja: Bydgoszcz , Wyspa Młyńska

W sobotę 7 sierpnia 2021 r.,w samym sercu naszego pięknego miasta, na Wyspie Młyńskiej organizowany jest Piknik, na który chcemy Państwa bardzo gorąco zaprosić.
Zaproszeni są wszyscy: mali i duzi, z dziećmi lub bez, smutni czy weseli. Wierzymy że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.
Przewidujemy wiele atrakcji m.in.:
Występ Teatru Pantomimy DAR
Dmuchane zjeżdżalnie
Klaun na szczudłach
Konkursy dla dzieci i dorosłych
Foodtruck, lody, wata cukrowa
Zespoły muzyki chrześcijańskiej (gość specjalny: Michał Rassek)
Jednym z celów pikniku będzie zbiórka funduszy na działalność Świetlicy Środowiskowej „Narnia” w Bydgoszczy, która jest przystanią dla wielu dzieci z naszego miasta. Chcemy poprzez to wydarzenie podzielić się w sposób praktyczny miłością Jezusa do nas wszystkich oraz pokazać, że można spędzać czas nie tylko przed komputerem czy telewizorem, ale właśnie w aktywny sposób, bawiąc się razem z innymi.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.