POLISHOPA Design Thinking Conference Bydgoszcz 2020

start 21.09.2020 17:00
koniec 24.09.2020 21:00

Lokalizacja: Bydgoszcz

KONFERENCJA | 21-22 września
WARSZTATY | 23-24 września
POLISHOPA DESIGN THINKING CONFERENCE to:
KONFERENCJA
Dwa dni wypełnione inspirującymi wystąpieniami dotyczącymi design thinking, service design czy innowacji. Case study na światowym poziomie, zagraniczni goście, innowacyjne rozwiązania - tego doświadczysz w trakcie konferencji.
Prelegenci POLISHOPA 2020:
Joanna Rutkowska - IDEO
Dr Anna Mieczakowski - Ameliot
WARSZTATY CHALLENGE DAYS
Dwudniowe oraz jednodniowe warsztaty, podczas których poznajesz metodykę design thinking od strony teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Każdy uczestnik otrzymuje od nas dawkę wiedzy o DT i certyfikat uczestnictwa.
DESIGN THINKING BUSINESS MIXER
Impreza po pierwszym dniu konferencji i dodatkowe aktywności integrujące uczestników i wspierające możliwość networkingu
KONKURS POLISHOPA HONEYCOMBS AWARD
ATRAKCJE WZMACNIAJĄCE NETWORKING
Bilety dostępne od 1 stycznia na polishopa.pl
Kontakt:
[email protected]

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.