BŁAŻEJ KRAJEWSKI "KOMEDIA POMYŁEK"

start 17.01.2020 20:00

Kinoteatr Adria

koniec 17.01.2020 22:00

Lokalizacja: Bydgoszcz

Bydgoski komik, z powodzeniem rozśmiesza publiczność w całej Polsce od 6 lat. Najbardziej znany z genialnych modulacji głosowych, a jego nagranie z charakterystycznym syntezatorem głosowym Ivona było wyświetlone miliony razy. 

„Komedia Pomyłek” rozbawia do łez historiami z rodzinnej Bydgoszczy, wieloma wpadkami, które Błażej przyciąga do siebie jak magnes oraz wcieleniami w barwne postacie zaczerpnięte ze świata popkultury.
Po występie planowane jest afterparty.
UWAGA! Będzie to już czwarty bydgoski występ Błażeja z programem "Komedia Pomyłek".

Poprzednie trzy odbyły się w dniach 2-4.12.2018 r. Prezentowany materiał nie będzie różnił się od znanego z grudniowych występów.
Support: Maks Padalak.
Bilety:
dostępne wyłącznie na KupBilecik.pl
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/40645/Bydgoszcz/Stand-up%3A+B%C5%82a%C5%BCej+Krajewski/
akredytacje: [email protected]
Wydarzenie dla osób powyżej 16 roku życia.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.