John Porter Solo

start 26.04.2019 20:00

Miejskie Centrum Kultury

koniec 26.04.2019 22:00

Lokalizacja: Bydgoszcz

Agencja Artystyczna Powsinoga i Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zapraszają na solowy koncert Johna Portera, który odbędzie się w pięknej sali widowiskowej.

 

piątek 26 04 2019 g.20:00 (drzwi g. 19:30)

 

bilety 55/65/75/85/99 zł - ilość ograniczona

 

on-line: www.powsinoga.com/bilety

 

stacjonarnie: sieć salonów empik na terenie kraju i Biuro Alfa Mar Centrum Podróży ul. Gajowa 43 w Bydgoszczy

 

Na występach solowych prezentowany jest zbiór utworów z ostatniego krążka "Honey Trap", piosenki z legendarnego "Helicopters", z duetu z Anitą Lipnicką, a także projektów z Nergalem, Wojtkiem Mazolewskim, czy Alicją Domańską. Premierowo usłyszymy utwory z trzeciej zamykającej tryptyk płyty, której data wydania nie jest jeszcze znana.

 

Ostatnia płyta solowa Johna “HONEY TRAP” jest muzyczną kontynuacją wysoko ocenianego przez krytyków poprzedniego albumu wykonawcy “BACK IN TOWN” - jednocześnie drugim z planowanej trylogii spod znaku mrocznego rocka. Po raz kolejny artysta eksploruje skomplikowane relacje międzyludzkie, nasze ukryte lęki i obsesje przefiltrowane przez jego osobiste doświadczenie – tym razem jednak w zdecydowanie dynamiczniejszej, w rockowo - bluesowej formie.

 

„Mam swój The Who-Neil Young moment!” – wyznaje Porter.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.