Zipera - KONCERT

start 23.03.2019 20:00

Estrada Stage Bar

koniec 23.03.2019 22:00

Lokalizacja: Bydgoszcz

Płyta „Meritum” to powrót legendarnego składu powstałego z inicjatywy Pono, Fu i Korasa – członków formacji Zip Skład. Dwie dotychczasowe płyty Zipery „O.N.F.R.” (2000) i „Druga strona medalu” (2004) zostały bardzo dobrze przyjęte przez fanów. Po ich wydaniu Pono i Fu koncentrowali się na solowych projektach, z kolei Koras tworzył projekt „Pokój z Widokiem Na Wojnę”. Po wielu latach postanowili znów połączyć swoje siły. Nie ma tu jednak mowy o odcinaniu kuponów, kultowa ekipa wraca z zupełnie nowym materiałem, krążkiem „Meritum.”, który już od pierwszego singla przyjął się rewelacyjnie.Raperzy osadzeni w klasyce gatunku, nie boją się nowych brzmień, zabawy słowem oraz nietuzinkowych kolaboracji. Album zapowiada singiel „Nie Trzeba” z gościnnym udziałem Sokoła. Dodatkowo Zipera obchodzi swoje 20 urodziny w tym roku.
o Ziperze: 
- cyt. Marcin Flint - " Zipera była najciekawszą mieszanką stylów, która wytworzyła się wewnątrz ZIP Składu. Chaotyczny, mroczny Fu, intensywny, wybijający się samą barwą głosu, zawsze zdolny zaskoczyć nieszablonowym skojarzeniem Koras, a do tego pieczołowicie nawarstwiający rymy, racjonalny Pono – z taką ekipą można ciekawie wypowiedzieć się na każdy temat.
bilety:
30 zł - przedsprzedaż biletów kolekcjonerskich (damy info jak się pojawią w punktach)
35 zł - sieć Going.pl - https://goingapp.pl/evt/2090935/zipera-z-nowa-plyta-meritum-w-bydgoszczy
40 zł - w dniu koncertu

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.