Dzień Mediacji w Bydgoszczy

start 18.10.2018 godz. 12:00

Ośrodek Mediacji przy OIRP w Bydgoszczy

koniec 18.10.2018 godz. 18:00

Lokalizacja: Bydgoszcz

W związku ze zbliżającym się Dniem Mediacji Ośrodek Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy serdecznie zaprasza mieszkańców Bydgoszczy na „Drzwi Otwarte Ośrodka Mediacji”

W dniu 18.10.2018 r. w g. 12-18.00 będą na Państwa czekać mediatorzy Ośrodka, którzy będą udzielać informacji o możliwości rozwiązania konfliktów w drodze mediacji. Zakres spraw w których można mediować jest ogromny a do zawarcia ugody potrzebna jest tylko dobra wola obu stron sporu i dobry mediator. Zamiast angażować czas i środki w spór można skupić się na tym co dla nas naprawdę ważne i pożyteczne. Udział w konsultacjach jest bezpłatny.

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.