Stanisława Celińska

start 15.10.2018 godz. 20:00

Filharmonia Pomorska

koniec 15.10.2018 godz. 22:00

Lokalizacja: Bydgoszcz

Tytuł: Stanisława Celińska
W dniu: Poniedziałek 15 Październik 2018, 20:00 - 22:00
Miejsce : Filharmonia Pomorska
Kategoria: Koncert
WWW: https://www.kupbilecik.pl/impreza-27356-stanislawa.celinska.bydgoszcz.html

Ceny biletów: od 80 do 110 PLN

Malinowa... to nowa, studyjna płyta, składa się z 14 premierowych utworów w wykonaniu niepowtarzalnej i charyzmatycznej Stanisławy Celińskiej (premiera 25 maja).
Płyta wyczekiwana przez wielbicieli Artystki od sukcesu "Atramentowej" (status podwójnej Platynowej Płyty), zainspirowana spotkaniami i rozmowami z fanami.
Stanisława Celińska kontynuuje docenioną już przez publiczność rolę doskonałej pieśniarki, która wie jak przyciągnąć słuchacza i na czas koncertu wprowadzić w kameralny nastrój.
W warstwie tekstowej materiał to w większości autorskie teksty Stanisławy Celińskiej i trzy piosenki napisane przez Dorotę Czupkiewicz.

Za muzykę, aranżacje i produkcję - podobnie jak przy poprzednich płytach - odpowiedzialny jest Maciej Muraszko, który tym razem wzbogacił ją o nowe brzmienia. Niespodzianką jest utwór Ja-tu, Ty-tam zaśpiewany w duecie z Piotrem Fronczewskiego oraz gościnny udział akordeonisty Marcina Wyrostka.

Słowa - Stanisława Celińska
(poza utworami "Mija raz dwa" oraz "Ja-tu, Ty- tam" do tekstów Doroty Czupkiewicz)
Muzyka - Maciej Muraszko
Gościnnie na płycie:
Piotr Fronczewski - śpiew,
Marcin Wyrostek - akordeon oraz chór "Zaczarowana melodia" ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu pod dyrekcją Ewy Kuśnierek.
Aranżacja oraz produkcja muzyczna - Maciej Muraszko
Realizacja dźwięku, miks i mastering - Sergiusz Supron
W nagraniach udział wzięli: Wojciech Olszewski, Kuba Frydrych, Krzysztof Samela, Julia Muraszko, Wojciech Czemplik, Tomasz Lisiecki, Paweł Pełczyński,Janusz Muraszko i Maciej Muraszko.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.