Wieczór z kabaretem 2018: Ireneusz Krosny

start 19.07 godz. 17:00

Amfiteatr nad Brdą

koniec 06.07 godz. 19:00

Lokalizacja: Bydgoszcz

Tytuł:Wieczór z kabaretem 2018: Ireneusz Krosny
W dniu:Czwartek 19 Lipiec 2018, 00:00 - 03:00
Miejsce :Amfiteatr nad Brdą
Kategoria:Spektakl
WWW: 

Organizator: Biuro Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą; realizator Walerian Krenz na zlecenie Miasta Bydgoszczy

 

Zdarzenia kreowane przez aktora urastają do metafory świata. Tego właśnie dokonuje w swych etiudach Ireneusz Krosny. Robi to w sposób niesłychanie prosty z ogromną vis comica. Dzieje się to wszystko bez jednego słowa i jest ogromnie śmieszne, zjednuje każdą widownię od pierwszego gestu.
Po raz pierwszy program składa się z dwóch zupełnie odmiennych części. Oprócz, jak zwykle gwarantowanej zabawy za sprawą zupełnie nowych scenek pantomimicznych, mamy również okazję poznać różne tajniki mima - jak to się dzieje, że ktoś chodzi w miejscu, dlaczego widzimy przedmioty, których tak naprawdę nie ma, itd. Poza tym możemy się sporo dowiedzieć o tym, co mówią nasze własne ciała w codziennym życiu (a nawet jak pozytywnie wpłynąć przez ciało na własne samopoczucie).

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.