Kino letnie - Księgowy

start 13.07 godz. 22:00

Zielone Arkady

koniec 13.07 godz. 23:00

Lokalizacja: Bydgoszcz

Tytuł:Kino letnie - Księgowy
W dniu:Piątek 13 Lipiec 2018, 22:00 - 23:59
Miejsce :Kino Letnie - Zielone Arkady
Kategoria:Film
WWW:http://zielonearkady.com.pl/

6.07-31.08.2018 Kino pod chmurką w Zielonych Arkadach

Najlepsze tytuły filmowe, duży ekran i wygodne leżaki – to wszystko oznacza, że zbliża się kolejna edycja kina letniego w Zielonych Arkadach! W każdy piątkowy wieczór od 6 lipca aż do 31 sierpnia będziecie mogli bezpłatnie oglądać filmy pod gołym niebem. W repertuarze znajdzie się aż 9 kultowych tytułów, a wśród nich „La La Land”, „Ukryte piękno” czy „Przełęcz ocalonych”.

Kino plenerowe powstanie na ostatnim poziomie parkingu – P6A. Pokazy rozpoczynać się będą po zachodzie słońca – w lipcu o godzinie 22.00, natomiast w sierpniu o godzinie 21.30. Wstęp na filmowe projekcje jest bezpłatny. To będą dwa miesiące pełne gwiazd – tych na niebie i na wielkim ekranie!

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.