Daria Wójcik sopran i Remigiusz Kuźmiński tenor

start 18.08 godz. 18:00

Światłownia

koniec 18.08 godz. 20:00

Lokalizacja: Bydgoszcz, Św. Trójcy 15

Dwoje współpracujących ze sobą przyjaciół - artystów: sopranistka Daria Wójcik i tenor Remigiusz Kuźmiński, to dyplomowani muzycy - wokaliści. Daria Wójcik - jest absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku - pedagogika, kształcenie zintegrowane i nauczanie muzyki, oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Inowrocławiu na kierunku - wokalistyka.

Uczyła się śpiewu klasycznego w klasie cenionej śpiewaczki operowej i pedagog - prof. Małgorzaty Ratajczak. Remigiusz Kuźmiński - jest absolwentem Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na kierunku - wokalistyka i dyrygentura, oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Inowrocławiu na kierunku - wokalistyka.

Studiował i uczył się w klasie śpiewu dr Joanny Żółkoś - Zagdańskiej, prof. Krzysztofa Szydzisza, prof. Janusza Ratajczaka i prof. Małgorzaty Ratajczak, natomiast dyrygowanie studiował w klasie prof. Moniki Wilkiewicz, prof. Radosława Wilkiewicza i prof. Andrzeja Zubka.

Wstęp-cegiełka na Światłownię - 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci-8 zł.

 Wiosną tego roku ukazały się solowe płyty tychże artystów. Daria Wójcik, wydała album z muzyką operowo - operetkową, natomiast Remigiusz Kuźmiński wydał płytę z repertuarem musicalowo - filmowym. Podczas koncertu, który odbędzie się w piątek, 18 sierpnia 2017 roku, o godz. 18:00, w bydgoskiej Światłowni, artyści zaprezentują utwory ze swoich nowych albumów. Serdecznie zapraszamy!
 

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.