Spotkanie z Andrzejem Kruszewiczem - ornitologiem i podróżnikiem

start 21.04 godz. 18:00

Salon Hoffman KPCK

koniec 21.04 godz. 19:00

Lokalizacja: Bydgoszcz, Salon Hoffman KPCK, pl. Kościeleckich 6 w Bydgoszczy

Andrzej Kruszewicz - z wykształcenia lekarz weterynarii, autorytet w dziedzinie ornitologii, dyrektor warszawskiego ZOO (założył w nim Azyl dla Ptaków). Autor i tłumacz kilkudziesięciu publikacji z zakresu ornitologii, założyciel i honorowy członek Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków. Autor „Trójkowych Gawęd doktora Kruszewicza”, wspaniały gawędziarz i autentyczny pasjonat.
Ważniejsze książki: „Ptaki Polski tom I i II, „Hodowla ptaków ozdobnych”, „Moi skrzydlaci pacjenci”, „Pomagamy ptakom. Dokarmianie, przyjazny ogród, budki lęgowe”.

Dr Kruszewicz na spotkaniu w Salonie Hoffman przedstawi swoja nową, godzinną prezentację o ptakach i odpowie na pytania naszych gości.  Ponadto, liczyć możemy na przyrodnicze opowieści o Tajlandii, z której dr Kruszewicz wróci  przez spotkaniem w naszym Centrum, zapraszamy serdecznie!

 

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.