Janusz Raptus Waściński – piosenka autorska

start 21.04 godz. 18:00

Otwarta Przestrzeń Światłownia

koniec 21.04 godz. 20:00

Lokalizacja: Bydgoszcz, Świętej Trójcy 15

Janusz Raptus Waściński - gitarzysta i wokalista, a także tekściarz. Swoją muzykę inspiruje życiem. W jego piosenkach odnajdziemy dużo tekstów o miłości, szacunku i życiu. Jego pierwsza płyta została zainspirowana własnym życiem. Piosenek artysty można posłuchać w zaciszu domowym kupując bezpośrednio od artysty najnowszą płytę - "Wybór" lub posłuchać muzyki na żywo na licznych koncertach.

Janusz Raptus Waściński z pochodzenia jest poznaniakiem, od dwunastu lat mieszkańcem Łęczycy k/Poznania. Od siedmiu lat tworzy muzykę autorską: muzyka i teksty refleksyjne, mówiące o życiu i miłości, o tym co stało się dla niego najważniejsze, o relacjach ludzkich, tęsknotach, pragnieniach i wierzy w to, że zawsze można iść w górę i wybierać dla siebie to, co dobre. Program, który pragnie przedstawić, nosi nazwę: "WARTO ŻYĆ", bo takie jest główne przesłanie jego twórczości: zawsze i w każdej sytuacji warto żyć i wybierać najlepszą  wersję swojego życia, żyć w zgodzie z sobą, słuchać swoich uczuć, słuchać serca, bo ono jest dla nas najlepszym doradcą.

Zapraszamy.

Wstęp-cegiełka na Światłownię - 10 zł, niepełnosprawni, emeryci, studenci-8 zł.

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.