GALA WIEDEŃSKA W KINOTEATRZE W BYDGOSZCZY

start 19.02 godz. 17:00

Kinoteatr Adria

koniec 19.02 godz. 20:00

Lokalizacja: Bydgoszcz, Toruńska 30

Zapraszamy Państwa na Koncert Wiedeński, który odbędzie się już 19 lutego o godzinie 17:00 w Kinoteatrze Adria w Bydgoszczy.

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart",

Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch".
Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Zapraszamy serdecznie!

 

Bilety 70 zł: Kinoteatr Adria w Bydgoszcz (pon.-pt. 9:00-17:00)
rezerwacje tel. (0-52) 371 27 39, grupy tel. 504 091 909
bilety online: www.ebilet.pl, www.eventim.pl
 oraz w sieciach: Empik, Media Markt, Media Expert, Saturn

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Anna
Anna 20.02.2017, 17:47
Wczorajszy koncert był wspaniały. Piękny śpiew, humor, doskonała muzyka!!!!! Soliści mogą się pochwalić cudownymi głosami, a do tego tenor jeszcze gra na trąbce. Gra na skrzypcach również była doskonała. Zaskoczyło mnie to, że koncert był koncertem - całe dwie godziny trwał występ i nie było głupich dowcipów, które nie miały nic wspólnego z koncertem poza "gubieniem" czasu, jak to się niestety zdarza.
Młodzi wykonawcy, ale występ "wysokich lotów"!!!!