Stop hejtujemy dopalacze: Kamil Bednarek, Big Cyc, Anka, Arek Jakubik, Roan

start 28.10.2018 16:00

Hala Sportowo - Widowiskowa Łuczniczka

koniec 28.10.2018 17:00

Lokalizacja: Bydgoszcz

Tytuł: Stop hejtujemy dopalacze: Kamil Bednarek, Big Cyc, Anka, Arek Jakubik, Roan
W dniu: Niedziela 28 Październik 2018, 16:00 - 17:00
Miejsce : Hala Sportowo - Widowiskowa Łuczniczka
Kategoria: Koncert
WWW: http://www.klubkuznia.pl/news/261/18/STOP-HEJTUJEMY-DOPALACZE

STOP HEJTUJEMY DOPALACZE to pierwszy koncert cyklicznej akcji muzyczno-edukacyjne, której przesłaniem i zamierzeniem jest profilaktyka i promowanie walki z uzależnieniami.
Coraz więcej młodych osób zażywa dopalacze, które należy traktować na równi z narkotykami. Walka o wyjście z tego nałogu może trwać latami. 
Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali artyści, terapeuci, lekarze.
Miasto Bydgoszcz jako pierwsze skutecznie wyeliminowało sklepy z dopalaczami oraz udzieliło wsparcia zespołowi ROAN, który to jest twórcą akcji HEJTUJEMY DOPALACZE. Muzycy od 2015 roku poprzez koncerty, spotkania z terapeutami edukowali dzieci i młodzież.
W 2018 roku wraz z władzami Miasta Bydgoszcz wspólnie zostanie zorganizowany koncert pod nazwą „STOP HEJTUJEMY DOPALACZE”. 
W ramach działań interaktywnych internauci na profilu koncertu będą mogli hejtować dopalacze, a superhejty będą cytowane na antenie. Po raz pierwszy hejt będzie służył czemuś dobremu. 
Ogłoszony zostanie także konkurs na najlepsze memy hejtujące dopalacze, a te najbardziej trafne zostaną nagrodzone i zaprezentowane na antenie.
Organizatorzy koncertu stawiają na wielkie zaangażowane w temat walki z dopalaczami muzyków, terapeutów uzależnień i ludzi ze świata medycyny, nauki, sportu - wszystkich, którzy poprzez swój autorytet są drogowskazem dla młodych ludzi.
Koncert promowany będzie wspólnym nagraniem i wykonaniem przez wielu artystów polskiej sceny muzycznej, utworu pt. Naturalna Moc , który jest hymnem akcji „STOP HEJTUJEMY DOPALACZE”.
Wykonawcy koncertu STOP HEJTUJEMY DOPALACZE
KAMIL BEDNAREK
BIG CYC
ANKA
AREK JAKUBIK Z ZESPOŁEM DR MISIO
ROAN (pomysłodawca akcji)
Ceny biletów:
Sektor VIP (miejsca siedzące numerowane)– 75,00zł.
Płyta (miejsca stojące nienumerowane) – 65,00zł.
Miejsca 1 (miejsca siedzące numerowane) – 65,00zł.
Miejsca 2 (miejsca siedzące numerowane) – 55,00zł.
Bilety do nabycia w Eventim i Ticketmaster.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.