Podaruj Dzieciom Serce: Anna Wyszkoni

start 21.09.2018 18:00

Hala Sportowo - Widowiskowa Łuczniczka

koniec 21.09.2018 20:00

Lokalizacja: Bydgoszcz

Tytuł: Podaruj Dzieciom Serce: Anna Wyszkoni
W dniu: Piątek 21 Wrzesień 2018, 18:00 - 20:00
Miejsce : Hala Sportowo - Widowiskowa Łuczniczka
Kategoria: Koncert
WWW: https://bit.ly/2CmTeky

Podaruj Dzieciom Serce
Koncert charytatywny - Podaruj Dzieciom Serce - wieńczący ogólnopolską akcję - Wyprawka dla Żaka
Ceny biletów: 25 PLN
Kujawsko Pomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Bydgoszczy już po raz osiemnasty organizuje koncert charytatywny pn. "Podaruj Dzieciom Serce", który jest podsumowaniem ogólnopolskiej akcji charytatywnej pn.: "Wyprawka dla Żaka". Akcja nasza ma na celu wyposażenie dzieci niepełnosprawne i dzieci z rodzin najuboższych naszego miasta i województwa w plecaki i artykuły szkolne potrzebne do nauki.
Przedsięwzięcie nasze objęte jest patronatem honorowym Prezydenta miasta Bydgoszczy, medialnym TVP Bydgoszcz, radio ESKA i Express Bydgoski. Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na zakup plecaków oraz przyborów szkolnych dla dzieci z rodzin najuboższych i dzieci niepełnosprawnych miasta Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego. W ten sposób rok rocznie wyposażamy około 1500 biednych dzieci w niezbędne artykuły szkolne m.in. plecaki, zeszyty, piórniki, kredki, farbki, bloki rysunkowe, długopisy itp. oraz obuwie i stroje gimnastyczne. Pomocą w tym roku obejmiemy dzieci z 2 i 3 klas szkół podstawowych oraz dzieci i młodzież niepełnosprawną bez określenia przedziału wiekowego.
Podczas koncertu wręczymy dzieciom wyprawki szkolne, a zaproszona w tym roku wokalistka ANNA WYSZKONI uświetni całą imprezę charytatywną w bydgoskiej Łuczniczce w dniu 21 września 2018r. o godz. 18.00.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.