Rzeka Muzyki 2018 - Raz, Dwa, Trzy

start 01.07.2018 godz. 19:00

Rzeka Muzyki

koniec 01.07.2018 godz. 22:00

Lokalizacja: Bydgoszcz, Amfiteatr nad Brdą

Tytuł: Rzeka Muzyki 2018 - Raz, Dwa, Trzy
W dniu: Niedziela 01 Lipiec 2018, 19:00 - 22:00
Miejsce : Amfiteatr nad Brdą
Kategoria: Koncert
WWW: http://www.bydgoszcz.pl

Rzeka Muzyki to już wakacyjna bydgoska tradycja. Już po raz piąty na scenie nad Brdą mieszkańcy będą mogli uczestniczyć w koncertach, które odbywać się będą w każdą niedzielę lipca i sierpnia.
Repertuar jak zawsze będzie różnorodny – od muzyki klasycznej i operowej, poprzez jazz, rock aż do bluesa i muzyki popularnej i folka.

1 lipca wystąpi zespół, którego nikomu przedstawić nie trzeba – Raz Dwa Trzy. Muzycy są laureatami siedmiu Fryderyków i niezliczonej ilości nominacji do tej prestiżowej nagrody. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bossanowy, kojące rytmy i przede wszystkim – niezwykłe teksty.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.