Mamienie w Trzech Słowach. Spektakl improwizowany.

start 18.03.2018 godz. 18:00

Mamiduo- duet improwizujący

koniec 18.03.2018 godz. 20:00

Lokalizacja: Bydgoszcz, Eljazz, ul. Kręta 3

Osobowość Trzech Słów dopiero się kształtuje, wszak to byt bardzo młody. Po kilku wydarzeniach z naszego życia możemy jednak powiedzieć, że jesteśmy gościnni! Zapraszamy nałogowo: Was, kochana publiczności, do oglądania i gości na scenę do wspólnego grania. Tym razem wspaniały Mamiduo - duet improwizujący wystąpi razem z nami. Michał Siedlecki i Magdalena Anna rzadko pojawiają się na scenie w tym składzie, ale obiecują, że to się zmieni. Grają impro dynamiczne pełne emocji, a przy tym są prześmieszni. Powodują uśmiech u każdego, kto na nich patrzy!

Wystąpimy także my Lisko MacMillan, Cezary Markiewicz i Ada Zurawska. Nie unikniemy ważnych życiowych dylematów, skomplikowanych relacji i nietuzinkowych rozmów. Nie będzie lekko ale cóż jest śmieszniejszego od prawdy o nas samych. Wszystko improwizowane, bez scenariusza. Tworzone przy współpracy publiczności, dlatego bardzo Was potrzebujemy.

Najwięcej wypadków podobno zdarza się w domu! Nie ryzykuj. Wyjdź i chodź bawić się z nami! 
Do zobaczenia! 

Eljazz ul. Kręta 3 
godz, 18.00 
wstęp wolny, występ kapeluszowany!

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.