Mamienie w Trzech Słowach. Spektakl improwizowany.

start 18.03.2018 godz. 18:00

Mamiduo- duet improwizujący

koniec 18.03.2018 godz. 20:00

Lokalizacja: Bydgoszcz, Eljazz, ul. Kręta 3

Osobowość Trzech Słów dopiero się kształtuje, wszak to byt bardzo młody. Po kilku wydarzeniach z naszego życia możemy jednak powiedzieć, że jesteśmy gościnni! Zapraszamy nałogowo: Was, kochana publiczności, do oglądania i gości na scenę do wspólnego grania. Tym razem wspaniały Mamiduo - duet improwizujący wystąpi razem z nami. Michał Siedlecki i Magdalena Anna rzadko pojawiają się na scenie w tym składzie, ale obiecują, że to się zmieni. Grają impro dynamiczne pełne emocji, a przy tym są prześmieszni. Powodują uśmiech u każdego, kto na nich patrzy!

Wystąpimy także my Lisko MacMillan, Cezary Markiewicz i Ada Zurawska. Nie unikniemy ważnych życiowych dylematów, skomplikowanych relacji i nietuzinkowych rozmów. Nie będzie lekko ale cóż jest śmieszniejszego od prawdy o nas samych. Wszystko improwizowane, bez scenariusza. Tworzone przy współpracy publiczności, dlatego bardzo Was potrzebujemy.

Najwięcej wypadków podobno zdarza się w domu! Nie ryzykuj. Wyjdź i chodź bawić się z nami! 
Do zobaczenia! 

Eljazz ul. Kręta 3 
godz, 18.00 
wstęp wolny, występ kapeluszowany!

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.