Andrzej Poniedzielski: Melo-Nie-Dramat

start 04.12.2017 godz. 19:00

ITD

koniec 04.12.2017 godz. 21:00

Lokalizacja: Bydgoszcz, Marcinkowskiego 12-14

Koncerty Andrzeja Poniedzielskiego to prawdziwy rarytas dla wielbicieli inteligentnej satyry, wyrażanej w poetyckiej formie. Dalekie od medialnych trendów, pełne refleksji i powabu utwory Poniedzielskiego zaskarbiły mu uznanie jako jednej z najwybitniejszych osobowości sztuki łączącej to, co najszlachetniejsze w kabarecie i najbardziej błyskotliwe w liryce.

W ten nurt znakomicie wpisuje się MELO-NIE-DRAMAT, wypełniony humorem wieczór artystyczny, oparty o najnowsze utwory Andrzeja Poniedzielskiego. Do udziału zachęcamy zarówno wiernych fanów Artysty jak i tych, którzy szukają okazji, aby z twórczością Poniedzielskiego zetknąć się po raz pierwszy. Koncertowe wieczory z premierowymi utworami będą obfitować w niezapomniane emocje, zachowując jednocześnie subtelność i inteligencję, z których słynie poczucie humoru Artysty.

Zapraszamy na MELO-NIE-DRAMAT!

Andrzej Poniedzielski – satyryk, poeta, aktor oraz twórca teatralny. Tworzył teksty piosenek dla takich osobistości jak Anna Maria Jopek, Dawid Podsiadło czy Grzegorz Turnau, jak również do muzyki min. Seweryna Krajewskiego czy Jerzego Satanowskiego.

W koncercie MELO-NIE-DRAMAT udział biorą:
ANDRZEJ PONIEDZIELSKI

Sylwia Różycka – śpiew – aktorka Teatru Polskiego w Szczecinie
Andrzej Pawlukiewicz – muzyk

4 grudnia 2017 godz. 19:00 - BYDGOSZCZ, ul. Marcinkowskiego 12-14, MIEJSKIE CENTRUM KULTURY

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.