Andrzej Poniedzielski: Melo-Nie-Dramat

start 04.12 godz. 19:00

ITD

koniec 04.12 godz. 21:00

Lokalizacja: Bydgoszcz, Marcinkowskiego 12-14

Koncerty Andrzeja Poniedzielskiego to prawdziwy rarytas dla wielbicieli inteligentnej satyry, wyrażanej w poetyckiej formie. Dalekie od medialnych trendów, pełne refleksji i powabu utwory Poniedzielskiego zaskarbiły mu uznanie jako jednej z najwybitniejszych osobowości sztuki łączącej to, co najszlachetniejsze w kabarecie i najbardziej błyskotliwe w liryce.

W ten nurt znakomicie wpisuje się MELO-NIE-DRAMAT, wypełniony humorem wieczór artystyczny, oparty o najnowsze utwory Andrzeja Poniedzielskiego. Do udziału zachęcamy zarówno wiernych fanów Artysty jak i tych, którzy szukają okazji, aby z twórczością Poniedzielskiego zetknąć się po raz pierwszy. Koncertowe wieczory z premierowymi utworami będą obfitować w niezapomniane emocje, zachowując jednocześnie subtelność i inteligencję, z których słynie poczucie humoru Artysty.

Zapraszamy na MELO-NIE-DRAMAT!

Andrzej Poniedzielski – satyryk, poeta, aktor oraz twórca teatralny. Tworzył teksty piosenek dla takich osobistości jak Anna Maria Jopek, Dawid Podsiadło czy Grzegorz Turnau, jak również do muzyki min. Seweryna Krajewskiego czy Jerzego Satanowskiego.

W koncercie MELO-NIE-DRAMAT udział biorą:
ANDRZEJ PONIEDZIELSKI

Sylwia Różycka – śpiew – aktorka Teatru Polskiego w Szczecinie
Andrzej Pawlukiewicz – muzyk

4 grudnia 2017 godz. 19:00 - BYDGOSZCZ, ul. Marcinkowskiego 12-14, MIEJSKIE CENTRUM KULTURY

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.