KONCERT NATALII NYKIEL Z DACHU RED BULL TOUR BUS

start 19.06 godz. 19:30

Red Bull Tour Bus: Natalia Nykiel

koniec 19.06 godz. 21:00

Lokalizacja: Bydgoszcz, Wyspa Młyńska w Bydgoszczy

Red Bull Tour Bus od początku czerwca przemierza polskie drogi, by gościć na swoim dachu koncert wyjątkowej artystki pop - Natalii Nykiel. Pierwsze koncerty odbyły w Gliwicach oraz Częstochowie, które nadały tegorocznej trasie wyjątkowo energiczny i taneczny ton. Już 19 czerwca muzyczny autobus zawita do Bydgoszczy, gdzie artystka również postara się porwać do tańca publiczność.

 

Czerwcowa trasa Red Bull Tour Bus jest ósmą w historii jedynego w swoim rodzaju muzycznego autobusu i obejmuje 7 miast wybranych przez internautów. Gliwice, Częstochowa, Rzeszów, Radom, Słupsk, Bydgoszcz i Olsztyn otrzymały najwięcej głosów, a tym samym zostały gospodarzami wyjątkowych koncertów. Na scenie Red Bull Tour Bus występowali już tacy artyści jak: Dawid Podsiadło, Pezet czy Brodka. Tegoroczna gwiazda trasy, Natalia Nykiel, jest postacią niezwykłą, wyróżniającą się ogromnym talentem i dbałością o zadowolenie swojej publiczności.

 

Specjalnie na czerwcową trasę artystka poszerzyła skład zespołu i stworzyła nowe, mocniejsze aranżacje swoich utworów. Każdy z koncertów jest przygotowanym z pieczołowitością kolorowym widowiskiem, a tym samym niepowtarzalnym przeżyciem. „Dostaliśmy mnóstwo energii! Obiecujemy, że utrzymamy ten poziom w dalszej trasie”- komentowała Natalia po koncercie w Gliwicach, który otwierał trasę Red Bull Tour Bus. Wydarzenie w Częstochowie, gdzie plac Biegańskiego na którym odbył się kolejny koncert trasy wypełniony był po brzegi fanami Natalii, potwierdził dotrzymanie złożonej publice obietnicy piosenkarki.

 

 O wyjątkowości koncertów Natalii Nykiel publiczność Bydgoszczy przekona się już 19 czerwca. Będzie to jedyna taka okazja, aby usłyszeć Natalię w zaskakującej odsłonie. Obok przearanżowanych utworów z albumu „Lupus Electro”, usłyszeć będzie można także nowy singielSpokój”, który został wydany na początku maja i natychmiast podbił serca słuchaczy przekraczając już liczbę 600 000 odsłuchów na Youtube.

 

Zdjęcia (2)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.