Cugowscy - Zaklęty Krąg. Konkurs

start 16.03 godz. 19:30

Łuczniczka

koniec 16.03 godz. 22:00

Lokalizacja: Bydgoszcz, Toruńska 59

Formacja CUGOWSCY to najnowszy muzyczny projekt Krzysztofa Cugowskiego, wieloletniego frontmana Budki Suflera i jego synów - Piotra i Wojciecha tworzących zespół Bracia.

Krzysztof Cugowski jako wybitny polski wokalista od 40 lat zachwyca swoim głosem zarówno polską, jak i zagraniczną publiczność, dzięki czemu na stałe wpisał się w historię polskiego rocka. Jego synowie, Piotr i Wojciech Cugowscy, od ponad 15 lat z sukcesami działają pod szyldem Bracia – obecnie jednego z najbardziej cenionych zespołów rockowych w Polsce. Mają na swoim koncie cztery płyty, a ich ostatni album w ubiegłym roku pokrył się platyną.

Przez skrzyżowanie muzycznych dróg ojca i synów powstało energetyczne trio Cugowskich, które na początku 2016 roku rozpoczęło pracę nad pierwszą wspólną płytą z premierowym materiałem. Rodzinny band wsparli m.in. muzycy zespołu Bracia. Album „Zaklęty krąg” swoją premierę miał 30 września 2016 roku. Jest to bez wątpienia jedna z najciekawszych i najważniejszych płyt ostatniego półrocza!

Obecnie zespół CUGOWSCY startuje z trasą koncertową „Zaklęty krąg”, promującą album. Projekt „Zaklęty krąg” wyróżnia się swoją różnorodnością. Podczas koncertów nie zabraknie hardrockowych riffów, z których słyną Bracia, ani rhythm'n'bluesowych i bluesowych fascynacji nestora tego muzycznego rodu. Dodając do tego szczyptę przebojowości, można śmiało stwierdzić, że jest to jedno z najbardziej wyjątkowych, klimatycznych i pełnych rockowej energii wydarzeń 2017 roku.

Serdecznie zapraszamy na niezapomniane koncerty! 16-03-2017 Bydgoszcz Hala Łuczniczka Toruńska 59; godzina 19:30 

Bilety:

- Kulturairozrywka.pl

- Sekretariat Hali, ul. Toruńska 59

- Sieć sklepów Empik

- Biletyna.pl

- Ticketpro

tel 77 441 05 33 

e-mail bilety@eskander.com.pl
 

Kup bilet.
 

Link do zwiastuna trasy: https://www.youtube.com/watch?v=mDHCVRvBoF0

 

Mamy także do rozdania bilety na koncert w Bydgoszczy. Jeśli chcecie je zdobyć, wystarczy w terminie do 10 marca odpowiedzieć na pytanie, w którym roku założony został przez Krzysztofa, Piotra i Wojciecha Cugowskich zespół muzyczny Cugowscy? Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem, wysyłajcie na kasia@bydgoszcz.com.

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Admin
Admin 10.03.2017, 15:29
Wyniki podane zostaną w sobotę, bilety podwójne. :)
Judyta
Judyta 8.03.2017, 11:42
Wyniki będą w piątek czy sobotę?
Rafi
Rafi 4.03.2017, 00:51
A bilety pojedyncze czy podwójne ?