Policjanci z oddziału prewencji w Bydgoszczy wzięli udział w akcji charytatywnej dla małego Antosia
Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy z kompanii II uczestniczyli w akcji charytatywnej poświęconej małemu Antosiowi z Osieka nad Wisłą. Chłopiec choruje na rzadki nowotwór. Aby go wesprzeć, uczestnicy charytatywnego morsowania spotkali się nad jeziorem w Osieku nad Wisłą.
08.01.2025 14:32
1