Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artykuły

Smerfna niespodzianka dla policjantki z Torunia
Smerfna niespodzianka dla policjantki z Torunia
Pluszowy smerf z dołączonym liścikiem trafił na Komisariat Policji Toruń Śródmieście. To symboliczny gest wdzięczności dla młodszej aspirant Ilony Piotrowskiej. Policjantki, która na co dzień z zaangażowaniem zajmuje się sprawami dzieci i młodzieży. 07.08.2025 11:09    1
Kujawsko-Pomorskie na Expo w Japonii
Kujawsko-Pomorskie na Expo w Japonii
Marszałek Piotr Całbecki otworzył wydarzenia Dnia Województwa Kujawsko-Pomorskiego na Wystawie Światowej Expo 2025 w Osace. Nasz region zaprezentował się Japończykom i milionom gości wystawy jako nowoczesna wspólnota o  silnych tożsamościowych korzeniach. 29.09.2025 20:26
"Współczesne zagrożenia - narkotyki, dopalacze. Bądźmy świadomi" tematem debaty zorganizowanej przez policjantów ze Szwederowa
"Współczesne zagrożenia - narkotyki, dopalacze. Bądźmy świadomi" tematem debaty zorganizowanej przez policjantów ze Szwederowa
Wczorajsza debata, która odbyła się w auli Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 mieszczącej się przy ul. Św. Trójcy 37 zorganizowana została przez policjantów z komisariatu na Szwederowie. Tym razem tematem tego rodzaju przedsięwzięcia były "Współczesne zagrożenia - narkotyki, dopalacze. Bądźmy świadomi". Jakże aktualna tematyka, dotycząca szczególnie młodych ludzi, zgromadziła sporą grupę zainteresowanych osób. 23.10.2025 12:30    1
Zero tolerancji! DK 10 i drogi wojewódzkie pod nadzorem policjantów z "drogówki"
Zero tolerancji! DK 10 i drogi wojewódzkie pod nadzorem policjantów z "drogówki"
Kujawsko-pomorscy policjanci ruchu drogowego, po raz kolejny przeprowadzili działania ukierunkowane na niestosowanie się do ograniczeń prędkości. Kontrolowali prędkość w ramach akcji „Zero tolerancji dla przekraczania prędkości na DK 10” oraz „Prędkość - drogi wojewódzkie”. 16.12.2025 11:08    1
Powstaje Kujawsko-Pomorska Szkoła pod Żaglami
Powstaje Kujawsko-Pomorska Szkoła pod Żaglami
Marszałek Piotr Całbecki spotkał się w czwartek z przedstawicielami klubów wodniackich, stowarzyszeń żeglarskich i Wodnego Ochotniczego Pogotowania Ratunkowego oraz uczniami technikum żeglugowego i harcerzami, by rozmawiać o powstaniu naszej regionalnej Szkoły pod Żaglami. Podstawą tej ważnej inicjatywy będzie podarowany przez Grażynę i Romana Karkosików wart około 15 mln złotych żaglowiec szkoleniowy i przejęta przez samorząd województwa przystań żeglarska we Włocławku. Ambasadorem szkoły jest Jan Mela. 19.12.2025 13:04
IMGW ostrzega przed opadami marznącymi oraz silnym mrozem
IMGW ostrzega przed opadami marznącymi oraz silnym mrozem
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej dla jedenastu województw wydał alert I stopnia przed opadami marznącymi. Najdłużej, bo do nocy z wtorku na środę, obowiązują one w woj. lubelskim. Wciąż obowiązują ostrzeżenia przed mrozem dla północno-wschodnich regionów kraju. 10.02.2026 11:28    1
OIOM neurologii interwencyjnej w Szpitalu Biziela
OIOM neurologii interwencyjnej w Szpitalu Biziela
Marszałek Piotr Całbecki i minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda uczestniczyli w uroczystości otwarcia zmodernizowanego oddziału intensywnego nadzoru neurologicznego Kliniki Neurochirurgii i Neurofizjologii w bydgoskim Szpitalu Uniwersyteckim im. Biziela. Wydarzeniu towarzyszyła konferencja naukowa poświęcona 10 latom doświadczeń związanych ze stosowaniem w placówce trombektomii mechanicznej, procedury medycznej uważanej za najskuteczniejszą i jedną z najnowocześniejszych metod leczenia niedokrwiennego udaru mózgu. 26.02.2026 12:51
Bydgoski ZUS zaprasza na sierpniowe dyżury eksperckie
Bydgoski ZUS zaprasza na sierpniowe dyżury eksperckie
Placówki ZUS w regionie zapraszają na sierpniowe eksperckie dyżury telefoniczne. 01.08.2024 13:48
Znamy już termin wypłaty pierwszych "Czternastek" w regionie
Znamy już termin wypłaty pierwszych "Czternastek" w regionie
Kolejne dodatkowe roczne świadczenie pieniężne dla emerytów i rencistów od ubiegłego roku zostało wpisane na stałe w kalendarz wypłat świadczeniobiorców. Miesiąc wypłaty określa każdorazowo Rada Ministrów w rozporządzeniu wydawanym nie później niż do 31 października danego roku. W tym roku tzw. czternastka zostanie wypłacone we wrześniu. Niektórzy seniorzy dostaną ją wcześniej. 02.08.2024 12:47    1
Trwają prace na Moście Bernardyńskim. Przypominamy o utrudnieniach
Trwają prace na Moście Bernardyńskim. Przypominamy o utrudnieniach
Jak podaje ZDMiKP, podczas II etapu prac na moście Bernardyńskim zamknięta dla ruchu jest zachodnia strona przeprawy. Ruch kołowy prowadzony jest wyłącznie wschodnią częścią, ale tylko w jednym kierunku tj. od Ronda Jagiellonów do Ronda Bernardyńskiego. Cały ruch pieszy również odbywa się tylko po wschodniej stronie mostu. 19.11.2024 09:55    1
POGODA
Reklama
STARY RYNEK

Komentarze
Autor komentarza: Grzegorz Treść komentarza: A konkretnie? Data dodania komentarza: 10.06.2026, 13:40 Źródło komentarza: Komunikat Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Autor komentarza: Student Treść komentarza: Ale bełkot Data dodania komentarza: 10.06.2026, 06:59 Źródło komentarza: Komunikat Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Autor komentarza: <a href=“https://apartamentobrasil.com/“>kasia</a> Treść komentarza: Świetnie napisany artykuł, który bardzo dobrze przedstawia opisywany temat, to rzadkie!! Data dodania komentarza: 4.06.2026, 11:02 Źródło komentarza: Od środy obowiązek używania kasków przez młodych rowerzystów i kierujących e-hulajnogami Autor komentarza: Jaw4don Treść komentarza: Czyta się to jak jakiś bełkot o historię chodzi o jaką historię czego historie o smaki kogo smaków nic nie jest tutaj napisane normalny bełkot Data dodania komentarza: 30.05.2026, 20:29 Źródło komentarza: Fordon zaprasza na "Wiślane Wici". Historyczny piknik i rejsy po rzece już 30 maja Autor komentarza: Izabela Treść komentarza: Kobieto ogarnij się jak chcesz żeby dzieciar kąpał się w skażonej widzie z patologuą to może potem walczyć o życie. To jest najgłupszy pomysł. Tam jest piękny park do spacerów i obserwacji przyrody i ptaków drzew i roślin. Zniszczą ostatnie zielone miejsca w tym mieście. Mieszkam w pobliżu więc takich ptaków jak tam nie ma i już nie będzie. To jest unikatowe miejsce. Basen powinien być przy Astorii tak jak było kiedyś. Tam jest projekt bardzo interesujący i mądry na basen. Zapoznaj się a potem się wypowiadaj. Data dodania komentarza: 29.05.2026, 01:10 Źródło komentarza: W Bydgoszczy powstanie kąpielisko w Parku Centralnym. Budowa ruszy w 2026 roku Autor komentarza: Izabela Treść komentarza: Co za brzydactwo. Projektant powinien się wstydzić takie szkaradztwo. Co to ma być? To oszpeci nabrzeże. Nie jest potrzebne żadne kąpielisko w tym miejscu. Tam jest piękna przyroda i ptaki. Mieszkam w pobliżu i zbieranie się na noc ptaków to jest coś fascynującego. Rano wylatują to jest prawdziwe piękno. Data dodania komentarza: 29.05.2026, 01:03 Źródło komentarza: W Bydgoszczy powstanie kąpielisko w Parku Centralnym. Budowa ruszy w 2026 roku
Reklama
Reklama Zobacz dane na żywo!
Reklama